Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 10 04, 11:42

Kaune iš lėktuvo išlaipintos į Londoną ketinusios skristi marijampolietės: nenorėjo paklusti įgulai

Kauno oro uoste pirmadienį pasieniečiai sprendė tris incidentus, kuriuos sukėlė du neblaivūs Jungtinėje Karalystėje gyvenantys lietuviai bei dvi Marijampolės savivaldybės gyventojos, dėl netinkamo elgesio išlaipintos iš lėktuvo.
Susisiekimo ministro Mariaus Skuodžio vizitas Kauno oro uoste
Kauno oro uostas / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.

Iš pradžių į Kauno oro uoste dirbusius Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnus kreipėsi keleivių įlaipinimą vykdančios kompanijos darbuotoja. Ji paprašė pagalbos – problemų sukėlė keleivių terminale buvusi ir į skrydį nepriimta neblaivi keleivė.

Atskubėję pasieniečiai prie keleivių įlaipinimo vartų rado į Londoną susiruošusią skristi vos ant kojų stovinčią 45-erių lietuvę, gyvenančią Jungtinėje Karalystėje. Ji elgėsi neadekvačiai ir beveik nesiorientavo aplinkoje.

VSAT pareigūnai moterį pristatė į savo tarnybines patalpas. Jai buvo nustatytas 3,12 prom. girtumas. Pasieniečiai moterį perdavė policijos pareigūnams.

Tą pačią dieną Kauno oro uosto pasieniečius pasiekė dar vienas prašymas. Iš orlaivių antžeminio aptarnavimo bendrovės darbuotojų buvo gautas pranešimas apie tai, kad į Liverpulį ketinęs skristi vyras elgiasi agresyviai ir plūsta aplinkinius necenzūriniais žodžiais. Pasieniečiai sulaikė šį 42-ejų Jungtinėje Karalystėje gyvenantį lietuvį, nuo kurio sklido stiprus alkoholio kvapas.

Chuliganiškai besielgusį vyrą pasieniečiai irgi perdavė iškviestiems policijos pareigūnams.

Dar vienas pranešimas apie konfliktinę situaciją ir dvi netinkamai besielgusias keleives pirmadienį gautas iš lėktuvo, kuris iš Kauno turėjo skristi į Londoną. Jame konfliktą sukėlė dvi moterys, atsisakiusios paklusti įgulos reikalavimams ir pažeidinėjusios saugaus skrydžio taisykles. Be to, jos dar ir emocingai susikivirčijo tarpusavyje.

30-ies ir 33-ejų Marijampolės sav. gyventojos buvo išlaipintos iš orlaivio, pristatytos į VSAT patalpas, o vėliau taip pat perduotos policijos pareigūnams.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min