Gruodžio 2 d. 08.46 val. A. Smetonos alėjoje pranešta apie degantį gyvenamąjį namą.
Atvykus ugniagesiams, paaiškėjo, kad ugnis įsiplieskė viename iš keturių daugiabučio butų – koridoriaus kampe, prie lubų, šalia kamino. Gaisro židinys apgadino konstrukcijas: nuardyta apie 4 m² lubų, 6 m² sienų ir dalis laikančiųjų gegnių, o gretimame bute teko ardyti 0,5 m² grindų.
Name, kuris yra 16x13 m dydžio, trijų aukštų, medinis, su šiferio stogo danga, įrengti keturi butai. Nors jame buvo įrengtas dūmų detektorius, jis neveikė.
Ugniagesiams pavyko laiku evakuoti gyventojus. Iš degusio buto savininkė buvo išvesta gelbėtojų, jai medikai suteikė pirmąją pagalbą, o vėliau ji palikta namuose. Kito buto gyventoja išnešta neįgaliojo vežimėliu ir išvežta į gydymo įstaigą. Dar apie 10 žmonių spėjo savarankiškai išeiti į lauką dar iki gelbėtojų atvykimo.
Pirminiais duomenimis, gaisrą sukėlė elektros instaliacijos arba prietaisų gedimas.
