Kaip praneša Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba, rugpjūčio 25 dieną 02.34 valandą gautas pranešimas, kad mergina galimai iškrito pro laiptinės langelį, dabar stovi ant stogelio tarp 1 ir 2 aukšto.
Atvykus ugniagesiams gelbėtojams, moteris buvo nukritusi iš 2 aukšto ant laiptinės stogelio.
Sąmoninga nukentėjusioji nukelta ir nunešta iki greitosios medicinos pagalbos automobilį.
