Dabar populiaru
Publikuota: 2016 gruodžio 31d. 09:11

Kaune naktį kilusio gaisro metu apdegė moteris, išgelbėtas 6 mėnesių kūdikis

Vilkikų gaisras Kaune
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Asociatyvinė iliustracija: skubantys Kauno ugniagesiai

Naktį iš penktadienio į šeštadienį, Kaune, daugiabutyje kilo gaisras. Nelaimės metu medikų pagalbos prireikė vienai gyventojai.

Pranešimo bendrasis pagalbos centras apie gaisrą J. ir A.Gravrogkų gatvėje sulaukė 3 valandą nakties. Buvo pranešta, kad dega butas, penktame pastato aukšte koridoriuje daug dūmų.

Atvykę ugniagesiai pro buto, esančio 5-ame namo aukšte langus išvydo rūkstančius dūmus. Viduje matėsi liepsna, buvo stipriai uždūmintos laiptinės ir koridoriaus patalpos.

Pirminiais duomenimis gaisras kilo dėl elektros prietaisų naudojimo. Gaisro metu išdegė butas, viduje buvę namų apyvokos daiktai ir baldai, aprūko sienos ir lubos, taip pat aprūko namo bendro naudojimo patalpų sienos ir lubos.

Bendrabučio tipo buto nuomininkė 66 metų amžiaus N.D. buvo rasta koridoriuje ir sąmoninga perduota medikams. Dėl rankos ir peties nudegimų bei apsinuodijimo dūmais moterį medikai išvežė į Kauno klinikas.

Dėl kilusio pavojaus šalia degusio buvo gyvenusiems gyventojams ugniagesiai per langus keltuvu iškėlė dviejų asmenų šeimą su vos 6 mėnesių kūdikiu.

Per laiptinę evakuoti 6 suaugę penkto aukšto gyventojai ir 3 vaikai.

Gesinant gaisrą buvo sulietas ketvirtame aukšte esantis butas. Buvo atjungtas elektros tiekimas 5-ame aukšte ir išvėdintos patalpos.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Skanumėlis

Video

00:12
00:51
00:48

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie 15min