Dabar populiaru
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota 2022 01 04, 20:18 Atnaujinta 2022 01 05, 11:55

Kaune pabėgęs nepilnametis nuteistasis – jau sulaikytas Rumšiškėse

Kalėjimų departamentas prie Teisingumo ministerijos informuoja, kad iš Kauno tardymo izoliatoriaus, esančio Technikos g. 34, kiemo 2022 m. sausio 4 dienos vakarą apie 19 val. pabėgo nuteistasis D., gimęs 2004 metais. Kalėjimų departamento pareigūnai trečiadienį priešpiet praneša sulaikę šį pabėgusį nepilnametį nuteistąjį.
Kolonijoje
Asociatyvi iliustracija: nepilnamečių kolonija / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Papildyta sausio 5 d.: Kalėjimų departamentas prie Teisingumo ministerijos informuoja, kad iš Kauno tardymo izoliatoriaus vakar vakare pabėgusį nuteistąjį D. Kalėjimų departamento Kriminalinės žvalgybos valdybos pareigūnai šiandien, 2022 m. sausio 5 d., sulaikė prie Rumšiškių miestelio.

Jaunuolis D. išvakarėse, 2022 sausio 4 d. vakarą kartu su kitais dviem nepilnamečiais nuteistaisiais bandė bėgti iš Kauno tardymo izoliatoriaus pasivaikščiojimų kiemo. Kitus du nuteistuosius pataisos pareigūnai sulaikė iškart, o D. pavyko įveikti pataisos įstaigos tvorą.

Susektas bėglys vėl bandė išvengti sulaikymo, spruko nuo pareigūnų, tačiau buvo pavytas ir sulaikytas.

Naktį praleidęs laisvėje nuteistasis buvo susektas Kriminalinės žvalgybos pareigūnų. Bėglys bandė išvengti sulaikymo, bėgo nuo pareigūnų, tačiau buvo pavytas ir sulaikytas. Jis grąžintas į įkalinimo įstaigą, iš kurios pasišalino – Kauno tardymo izoliatorių.

Kalėjimų departamentas dėkoja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 4-ojo skyriaus prokurorei už glaudų bendradarbiavimą ir aktyvią pagalbą, taip pat policijos pareigūnams aktyviai ir operatyviai vykdžiusiems nuteistojo paiešką.

Pradžia. D. dirbo įkalinimo įstaigos valgykloje. Jo bausmės pabaiga numatyta 2025 m. gegužės 23 d.

Dėl įvykio pradedamas ikiteisminis tyrimas ir tarnybinis patikrinimas.

Paskelbta nuteistojo paieška. Turinčius informacijos apie nepilnametį buvo prašoma paskambinti telefonu 112.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min