Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kaune pareigūnai ieškojo vogto metalo

Metalo supirktuvėje rastas metalas
Kauno policijos nuotr. / Metalo supirktuvėje rastas metalas
Šaltinis: 15min
0
A A

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Panemunės policijos komisariato pareigūnai visą vasario mėnesį vykdė prevencinę priemonę „Metalai 2015“.

Priemonės metu stebėti skelbimai, susiję su metalo ir jo laužo supirkimu, tikrintos ir metalą bei jo laužą superkančios įmonės, ūkio subjektai, besiverčiantys brangiųjų metalų supirkimu ar realizavimu, lombardų veikla.

Tikrinant metalo laužo supirkimo įmones, Kaune, Drobės g., esančioje uždarojoje akcinėje bendrovėje buvo aptiktas galimai vogtas metalas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės.

Tikrinant kitą uždarąją akcinę bendrovę, besiverčiančią metalo supirkimu, Kaune, Juozapavičiaus prospekte, nustatyta neteisėta veikla, dėl kurios įmonės savininkas buvo patrauktas administracinėn atsakomybėn pagal Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 1932  str. (dėl netauriųjų metalų laužo ir atliekų, įtrauktų į draudžiamų supirkti netauriųjų metalų laužo ir atliekų sąrašą, supirkimo ar netauriųjų metalų laužo ir atliekų supirkimo, apskaitos ir saugojimo tvarkos pažeidimo). Prieš dvi savaites už šį pažeidimą Kauno apylinkės teismas jam paskyrė 579 eurų baudą. 

Patikrinus Kauno apskr. VPK Kauno m. Panemunės PK teritorijoje esančius lombardus, pažeidimų juose nenustatyta.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min