Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 25, 15:12

Kaune pasisavintos 3 kvepalų pakuotės, žala – beveik 200 eurų

Kauno pareigūnai aiškinasi, kas nesusimokėjo už kvepalus.
Užfiksuotas įtariamasis
Užfiksuotas įtariamasis / Kauno VPK nuotr.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) pareigūnai atlieka tyrimą dėl vagystės, kuomet balandžio 23 d. apie 15.30 val. Kaune, Šiaurės pr., iš parduotuvės buvo pasisavintos trys kvepalų pakuotės. Padaryta turtinė žala siekia beveik 200 eurų. Vaizdo stebėjimo kameros užfiksavo asmenį, galintį turėti tyrimui reikšmingos informacijos.

Gyventojus, atpažįstančius šį asmenį, žinančius jo buvimo vietą ar galinčius suteikti bet kokios reikšmingos informacijos, prašome kreiptis į Kauno miesto Žaliakalnio policijos komisariato pareigūnus telefonu 8 700 64 967 arba rašyti el.paštu marius.brazauskas@policija.lt.

Kauno apskr. VPK Kauno miesto Žaliakalnio policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso LR BK 178 str. 4 d. Už tai gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštu.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 3-ojo skyriaus prokurorai.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min