Vagystė pastebėta trečiadienį, apie 6.57 val. Į Raudondvario plente įsikūrusios įmonės patalpas vagys pateko išlaužę pakeliamų metalinių vartų bloko apatinę dalį. Viduje darbuotojai pasigedo dviejų keturračių motociklų Kawasaki Brute Force 650. Nebuvo ir jų dokumentų, taip pat trūko dalies motorolerių detalių.
Apie patirtus nuostolius įmonės atstovai nenorėjo kalbėti. Anot jų, žala dar tikslinama.
Anksčiau nuo ilgapirščių bendrovė nėra nukentėjusi. „Kauno verslo grupės“ patalpos, iš kurių pavogti keturračiai, yra saugomos, teritorijoje įrengtos stebėjimo kameros. Jų užfiksuoti duomenys bus perduoti įvykį tiriantiems pareigūnams. Tikimasi, kad tai padės greičiau nustatyti įtariamuosius ir juos sulaikyti.
