Dabar populiaru
Publikuota: 2012 gruodžio 17d. 12:10

Kaune pensininkės bute įkurtoje alkoholio ir cigarečių „parduotuvėje“ apsipirko nepilnametė

Cigaretės ir alkoholis
Kauno apskrities VPK nuotr. / Cigaretės ir alkoholis

Kaune policininkai pastebėjo nepilnametę, kuri iš vieno buto išėjo su cigarečių pakeliu. Pareigūnai, užėję į minėtąjį butą, aptiko pensininkę, kuri prekiavo cigaretėmis ir alkoholiu.

Kauno miesto Santakos policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus tyrėjai Kaune, J.Vienožinskio gatvėje, pastebėjo nepilnametę merginą, užeinančią į vieną iš butų. Mergina iš buto greitai išėjo, rankoje laikė pakelį cigarečių.

Nepilnametė pareigūnams paaiškino, kad pamokų pertraukos metu pas pensinio amžiaus moterį nusipirko vieną pakelį cigarečių „Minsk“ už 3,50 litų su baltarusiško pavyzdžio banderolėmis.

Užėjus į minėtą butą, pilietė N.K. (gim. 1947 m.), pareigūnams savanoriškai pateikė 4 stiklinius 0,2 litro talpos buteliukus ir 1 plastikinį 0,5 litro talpos butelį su juose esančiu bespalviu skysčiu, skleidžiančiu alkoholio kvapą, 10 pakelių cigarečių „Fest“, 8 pakelius cigarečių pakelių „Minsk Capital“ bei 8 pakelius cigarečių „Minsk Superslims“.

Kauno apskrities VPK praneša, kad buteliai su skysčiu ir cigaretės iš pilietės N.K. paimti, surinkta medžiaga perduota Kauno miesto Santakos policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Vilijampolės policijos nuovados pareigūnams priimti procesinį sprendimą.

Kauno apskrities VPK primena, kad akcizais apmokestinamų prekių laikymas, gabenimas, naudojimas ar realizavimas pažeidžiant nustatytą tvarką, prekyba tokiomis prekėmis be banderolių ar kitų specialių ženklų arba su seno pavyzdžio banderolėmis, kai neteisėtai laikomų, gabenamų, naudotų ar realizuotų prekių vertė yra iki dviejų minimalių gyvenimo lygių, – užtraukia baudą nuo vieno šimto iki trijų šimtų litų su šių prekių konfiskavimu.

Nedenatūruoto etilo alkoholio, denatūruoto etilo alkoholio ir jų skiedinių (mišinių) gaminimas, laikymas, gabenimas, pardavimas ar kitoks realizavimas neturint leidimo – nedenatūruoto etilo alkoholio, denatūruoto etilo alkoholio ir jų skiedinių (mišinių) gaminimas, laikymas, gabenimas, pardavimas ar kitoks realizavimas neturint leidimo, jeigu tai neužtraukia baudžiamosios atsakomybės, – užtraukia baudą nuo penkių šimtų iki 2 tūkst. litų.

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min