2017-08-05 11:45

Kaune piktavalis tyčia užtvindė grožio saloną

Į nuosavą grožio studiją iš ryto atvykusi kaunietė nustėro pamačiusi, kad pirmo aukšto koridoriuje atrakinta priešgaisrinė skydinė ir atsuktas priešgaisrinio vandentiekio vandens čiaupas.
Asociatyvinė iliustracija: užlietos grindys
Asociatyvinė iliustracija: užlietos grindys / 15min.lt skaitytojo nuotr.

Rugpjūčio 4 d. į Kauno apskrities VPK kreipėsi moteris (g. 1985 m.), kuri pranešė, kad tą pačią dieną apie 7 val. 40 min. Kaune, Partizanų g., atvykusi į jai priklausančią grožio studiją, pastebėjo, kad pirmo aukšto koridoriuje atrakinta priešgaisrinė skydinė ir atsuktas priešgaisrinio vandentiekio vandens čiaupas bei užlietos grožio studijos grindys.

Nuostolis – apie 10 000 eurų, šeštadienį praneša Policijos departamentas.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą