Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kaune policija ir savivaldybės tarnautojai per reidą baudė gatves stalais okupavusias kavines

Kavinė užblokavusi gatvę
Kauno apskrities VPK vaizdo medžiaga / Kavinė užblokavusi gatvę
Šaltinis: 15min
0
A A

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) Kelių policijos valdybos pareigūnai kartu su Kauno savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus darbuotojais praėjusią savaitę tikrino, ar miesto centre teisėtai įrengtos kavinių lauko terasos, kelio ženklai ir kitos eismo reguliavimo priemonės.

Patikrinimo metu nustatyta, kad Kauno miesto Vilniaus gatvėje ir Rotušės aikštėje esančių maitinimo įstaigų, kelio ženklų ir kitų priemonių teisėtumas yra suderintas su policija, nelegaliai įrengtų kelio ženklų ir kitų techninių eismo reguliavimo priemonių nenustatyta, praneša Kauno apskirties VPK.

Censtre daugelyje vietų ant šaligatvių yra įrengtos lauko terasos, kurios turi Kauno miesto savivaldybės leidimus prekiauti bei suderintus projektus dėl lauko terasų įrengimo.

Kauno miesto savivaldybės taryba yra priėmusi sprendimą Vilniaus gatvėje leisti prekybą paliekant 3 metrų pravažiavimą specialiam ir aptarnaujančiam personalui. 

VIDEO: Kaune tikrinta ar maitinimo įstaigų lauko terasos, kelio ženklai ir kitos eismo reguliavimo priemonė

Kavinės, esančios Mapų g. ir Vilniaus g. kampe, vadovas pareigūnų buvo įspėtas, dėl Mapų g. užstatymo kavinės darbui reikalinga įranga. Kauno miesto savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus darbuotojas, minėtos kavinės bei dar vienos kavinės vadovams skyrė baudas, už ne pagal projektą įrengtas lauko terasas.

Taip pat priemonės metu nustatyta, kad daugelyje Kauno gatvių yra senų nestandartinių kelio ženklų, reklaminių iškabų, kurių teisėtumo nėra galimybės nustatyti, apie jų buvimo vietas informuotas Kauno miesto savivaldybės Transporto ir eismo organizavimo skyrius.

Pažeidimų, dėl kelio kasimo darbų nenustatyta, visi patikrinti vykdomi kelio darbai buvo suderinti su Kelių policija.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min