Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2018 07 18, 17:13

Kaune policija vyro namuose rado ir naminukės, ir kontrabandinių rūkalų

Kauno miesto Panemunės policijos komisariato pareigūnai, tikrindami turimą informaciją, pas vyriškį aptiko ne tik nemenką kiekį galimai nelegalaus alkoholio distiliato, bet ir kontrabandinių cigarečių.
Rasta naminukė ir cigaretės
Rasta naminukė ir cigaretės / Kauno apskr. VPK

Atlikus kratą 52 metų vyrui priklausančioje patalpose, esančiose Kaune, Aukštuosiuose Šančiuose, pareigūnai aptiko daugiau nei 40 l skaidraus skysčio, turinčio alkoholio kvapą.

Taip pat kratos metu rasti ir paimti 47 pakeliai cigarečių, nepaženklintų Lietuvos Respublikos nustatyta tvarka.

Kauno apskr. VPK/Rasta naminukė ir cigaretės
Kauno apskr. VPK/Rasta naminukė ir cigaretės

Dėl to Kauno miesto Panemunės policijos komisariate pradėta administracinė teisena pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 209 str., už akcizais apmokestinamų prekių įsigijimą, laikymą, gabenimą, naudojimą ar realizavimą pažeidžiant nustatytą tvarką.

Tiesa, vyrui gresia ir baudžiamoji atsakomybė – už neteisėtą gaminimą, laikymą, gabenimą naminių stiprių alkoholinių gėrimų, turint tikslą realizuoti, pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 201 str. 1 d. gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Kauno apskr. VPK/Rasta naminukė ir cigaretės
Kauno apskr. VPK/Rasta naminukė ir cigaretės

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros Antrojo skyriaus prokurorai.

Pareigūnai dėkoja pilietiškiems gyventojams už teikiamą informaciją bei primena, kad apie vietas, kur prekiaujama akcizais apmokestinamomis prekėmis, apie asmenis, užsiimančius tokia neteisėta veikla, pranešti galima telefonu 112 arba anoniminiu pasitikėjimo telefonu (8 37) 303 050.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min