Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kaune policininkai nuosavame name aptiko klastočių prekybos centrą

Kaune aptikta nelegali parduotuvė
Kauno apskrities VPK / Kaune aptikta nelegali parduotuvė
Šaltinis: 15min
0
A A

Parduotuvė Kalniečių gatvėje veikė be jokių leidimų. Taip pat įtariama, kad joje pardavinėti drabužiai, avalynė, aksesuarai, galanterija, parfumerija yra garsių firmų klastotės.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Nusikaltimų tyrimo valdybos Ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus (toliau – Kauno apskr. VPK NTV ENTS) pareigūnai 2014-08-18 Kaune, Kalniečių g., nuosavo namo pirmame aukšte pagal gautą informaciją vykdė patikrinimą.

Įrengtose komercinėse patalpose – parduotuvėje buvo prekiaujama įvairias drabužiais, jų aksesuarais, galanterija, parfumerija.

Tyrėjai tą pačią dieną atliko kontrolinį prekių pirkimą, t. y. už 400 Lt buvo įsigytas moteriškas paltukas „D&G“. 

Prieš pradedant patikrinimą Kauno apskr. VPK NTV ENTS tyrėjai tą pačią dieną atliko kontrolinį prekių pirkimą, t. y. už 400 Lt buvo įsigytas moteriškas paltukas „D&G“.

Pinigus už minėtą paltą paėmė patalpose buvusi mergina, kuri vėliau prisistatė I.K. Ji gautų pinigų neapskaitė jokioje įmonės kasoje, neišdavė jokio pinigų gavimo čekio, o gautus pinigus atidavė patalpoje buvusiam A.M. (gimusiam 1975 m.).

Patikrinimo metu pilietis A.M. nepateikė jokių dokumentų, patvirtinančių ūkinės-finansinės veiklos legalumą ir leistinumą. Jis taip pat nepateikė ir prekybos vietoje esančių daiktų įsigijimo dokumentų, kas leistų patikrinti, ar daiktai yra pažymėti svetimais prekių ženklais be prekių ženklų savininkų leidimo, ar ne.

Tolimesnio patikrinimo metu įtarta, jog piliečio A.M. vykdydoma prekyba įvairiais drabužiais, jų aksesuarais, galanterijos ir parfumerijos prekėmis galimai pažeidžia Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso (toliau – LR ATPK) 173 str. „Neteisėtas vertimasis komercine, ūkine, finansine ar profesine veikla“ bei ATPK 214 (27) str. „Pramoninės nuosavybės teisių pažeidimas“.

 Iš viso buvo paimta 3961 prekė.

Todėl patikrinimo metu iš prekybos vietos buvo išimti įvairūs daiktai: vyriški ir moteriški drabužiai, parfumerijos gaminiai (kvepalai, tušai, lūpų dažai ir kt.), sportbačiai, šlepetės, įvairūs kiti batai, vaikiški drabužiai, rankinukai, akiniai ir t. t.  Iš viso buvo paimta 3 961 prekė.

Kadangi piliečio A.M. veiksmuose galimai yra administracinių teisės pažeidimų požymių pagal LR ATPK 173 str. „Neteisėtas vertimasis komercine, ūkine, finansine ar profesine veikla“ bei ATPK 214 (27) str. „Pramoninės nuosavybės teisių pažeidimas“, buvo pradėta administracinio teisės pažeidimo teisena. Pagal ATPK 173 str. piliečiui gresia nuo 1 000 iki 3 000 Lt su prekių konfiskavimu, o pagal ATPK 214 (27) str. – nuo 1 000 iki 2 000 Lt su prekių konfiskavimu.


 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min