Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2019 07 30, 14:53 Atnaujinta 2019 08 01, 16:37

Antradienį Kaune po susidūrimo su automobiliu žuvo motociklininkas

Kaune antradienio popietę susidūrė Mercedes-Benz“ ir „Toyota“ automobiliai bei motociklas „Honda“. Motociklininkas neišgyveno. Praėjus kelioms dienoms po avarijos, žuvusio vairuotojo artimieji patikslino įvykio aplinkybes.
Avarijos vietoje
Avarijos vietoje / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Kaip BNS sakė Kauno policijos atstovė Justina Kazragytė, pranešimas apie avariją Panerių gatvėje gautas antradienį 14.20 valandą.

Susidūrė moters vairuojamas „Mercedes-Benz“ ir vyro „Toyota“ automobiliai bei motociklas „Honda“.

Avarijos metu žuvo 1984 metais gimęs motociklininko vairuotojas.

„Toyota“ vairuotojas 15min sakė, motociklas atsitrenkė į jį kai jis mėgino pasukti į kairę pusę. Pasak automobilio vairuotojo motociklas skriejo dideliu greičiu lenkdamas kitus automobilius. Nuo smūgio „Toytota“ apsisuko, o motociklas apsisukęs nulėkė po „Mercedes“ ratais.

Su redakcija po kelių dienų susisiekė žuvusio vairuotojo artimieji, kurie patikslino avarijos aplinkybes ir paneigė „Toyotą“ vairavusio vyro parodymus. Motociklas trenkėsi į dešinį mašinos šoną. Tas matosi ir redakcijos turimose nuotraukose. Keliama versija, kad vis dėlto ne motociklas trenkėsi, o automobilio vairuotojas atlikdamas posūkį į kairę nepraleido iš priekio atvažiavusio motociklo.

Skubėdamas į šią avariją nuo kelio nuvažiavo greitosios pagalbos automobilis. Jis susidūrė su VW markės lengvuoju automobiliu. Pirminiais duomenimis medikai sužalojimų išvengė. Tačiau vėliau paaiškėjo, kad ekipažas buvo pristatytas į gydymo įstaigą apžiūrai. Taip pat nukentėjo ir nepilnametis lengvojo automobilio keleivis.

Greitukė važiavo į motociklo ir automobilių avariją aplenkdama susidariusią spūstį. Tuo metu vienas, spūstyje, buvęs automobilio vairuotojas nusprendė nelaukti ir atliko manevrą į kairę. Atlikdamas manevrą jis išsuko prieš greitosios pagalbos automobilį. Nuo smūgio abu nuvažiavo nuo kelio.

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Avarijos vietoje
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Avarijos vietoje

Antradienį tragiška avarija įvyko ir Kauno rajone: žuvo į medį įsirėžusio „Opel“ vairuotojas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min