Dabar populiaru
Publikuota: 2015 balandžio 9d. 14:04 , Atnaujinta: 2015 balandžio 9d. 14:53

Kaune vidury dienos aidėjo šūviai: vienas vyras peršautas, kitas partrenktas automobiliu

Įvykio vietoje
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Įvykio vietoje

Ketvirtadienį Kaune aidėjo šūviai. Pirminiais duomenimis, įvykus susišaudymui sužeistas žmogus.

15min.lt skaitytojai redakciją informavo, kad Kaune Partizanų gatvėje susirinko gausus būrys pareigūnų, užtvertas šaligatvis.

Pasak vietoje buvusių liudininkų, prieš 13 valandą prie 134 numeriu pažymėto namo įvyko susišaudymas, kurio metu buvo sužeistas žmogus.

Policijos pareigūnai situacijos kol kas nekomentuoja, tačiau pagal tai, kiek pareigūnų dirba įvykio vietoje, galima spręsti, kad nusikaltimas yra išskirtinis.

Kriminalistai renka įkalčius. Kiti pareigūnai ieško įvykį galėjusių matyti asmenų, vaikšto po šalia esančius daugiabučius ieškodami liudininkų.

Kaip portalą 15min.lt informavo policijos atstovė Odeta Tumelytė, policijos budėtojai pranešimą gavo 12 valandą 31 min. Skambinusysis sakė, kad Partizanų gatvėje pašautas žmogus, pirminiais duomenimis, kulkos pataikė į koją. Sužeistasis yra 1968 m. gimimo.

Atvykus pareigūnams paaiškėjo, kad susišaudymu viskas nesibaigė, toje pačioje gatvėje kitas asmuo (gimęs 1979 m.) buvo partrenktas automobiliu, automobilio vairuotojas iš įvykio pasišalino. 

Pasak vietos gyventojų mačiusių įvykį, dar vienas vyras iš įvykio vietos pabėgo, tačiau pareigūnai šios informacijos nekomentuoja.

Pirminiais duomenimis, abiejų nukentėjusių vyrų gyvybėms pavojus negresia. 

Policija ieško šaulio ir iš vietos vietos pasišalinusio automobilio.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera
Parašykite atsiliepimą apie 15min