Dabar populiaru
Publikuota: 2014 rugpjūčio 19d. 15:36

Kauniečiai neteko dar vieno pigaus dyzelino taško

Degalų talpyklos nelegalioje degalinėje
Kauno policijos nuotr. / Degalų talpyklos nelegalioje degalinėje

Kauno apskrities policija ir toliau kovoja su nelegaliomis degalinėmis. Šįkart pareigūnai viename kieme rado baltos spalvos automobilį „Ford Galaxy“, į kurį iš medinės pašiūrės, žarnos su pistoletu pagalba, vienas pilietis pylė degalus.

2014-08-16 apie 13.00 val. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Santakos policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK Kauno m. Santakos PK) Kriminalinės policijos skyriaus pareigūnai gavo informaciją apie tai, jog Kaune, Chodkevičių g., prekiaujama dyzelinu.

Nuvykę nurodytu adresu Kriminalinės policijos skyriaus pareigūnai kartu su Kauno apskr. VPK Kauno m. Santakos PK Viešosios policijos skyriaus Šilainių policijos nuovados pareigūnais kieme rado baltos spalvos automobilį „Ford Galaxy“, į kurį iš medinės pašiūrės, žarnos su pistoletu pagalba, pilietis G. K. pylė degalus. 

Apžiūrėję medinę pašiūrę ir kieme esančius sandėliukus pareigūnai juose aptiko dvi plastikines, maždaug 1 m3 tūrio, talpas. Prie jų buvo pritvirtintos žarnos, sujungtos su kuro pumpavimo ir matavimo įranga, taip pat prijungtas ir degalų pilstymo pistoletas. Viena iš talpų buvo pilna, kita – pripildyta iki pusės. Medinėje pašiūrėje ir kieme esančiuose sandėliukuose pareigūnai dar rado dvi kuro pilnas statines, kurių kiekviena buvo apie 200 l talpos, bei 8 pilnas plastikines talpas, kurių kiekviena –  maždaug po 20 l.

Tarose esantis skystis skleidė dyzelino kvapą. 

Visos talpos užplombuotos, o rastas dyzelinas ir įranga perduoti saugojimui. 

Dėl įvykio pradėta administracinė teisena pagal Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 163 (2) str. 

Policijos atstovai tikisi, kad kauniečiai ir toliau neliks abejingi daromoms nusikalstamoms veikoms ir apie vietas, kur prekiaujama akcizais apmokestinamomis prekėmis, apie asmenis, užsiimančius tokia neteisėta veikla, pareigūnams bus pranešame anoniminiu pasitikėjimo telefonu (8 37) 30 30 50 arba bendruoju pagalbos telefonu 112.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min