Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kauniečiams pareigūnai patarinės per reklamai skirtus vaizdo ekranus

Policija patarinėja per reklaminius ekranus
Kauno apskrities VPK medžiaga / Policija patarinėja per reklaminius ekranus
Šaltinis: 15min
0
A A

Ketvirtadienį startuoja dar viena bendra Kauno apskrities policijos ir reklamos agentūros „Katos grupė“ iniciatyva – informacinė kampanija „Saugus Kaunas“, skirta saugesnės aplinkos kūrimui Kauno mieste.

Nuo šiol Kaune esančiuose penkiuose vaizdo ekranuose miestiečiai kas savaitę matys vis kitus Kauno apskrities policijos pareigūnų patarimus, prevencinę informaciją.

„Džiaugiamės, jog, jau eilę metų bendradarbiaudami su Kauno apskrities policija, galime prisidėti prie saugios aplinkos kūrimo Kauno mieste. Ši informacinė kampanija – dar vienas gražus bendras projektas, kurio tikslas miestiečiams teikti aktualią ir svarbiausia naudingą informaciją“, – teigia „Katos grupė“ direktorius Andrius Bagdonas.

„Tikimės, jog miesto gyventojai bei svečiai atkreips dėmesį į vaizdo ekranuose rodomus patarimus ir jie iš tiesų bus naudingi jiems. Mes norime ne tik patarti, priminti miestiečiams apie saugumą, kartu viliamės, jog ir patys gyventojai pareigūnams el. p. info@kaunas.policija.lt išsakys savo nuomonę, kokiomis tematikomis patarimų pageidautų“, – išsakyti savo nuomonę gyventojus ragina ir kviečia būti aktyviems kuriant saugią aplinką Kauno apskrities policijos vadovybė.

VIDEO: Saugus Kaunas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min