Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kauniečio išradimas – 10 tonų talpykla gyvenamojo namo kieme ir dyzelino kolonėlė

Dyzelino kolonėlė kauniečio gyvenamojo namo kieme
Kadras iš filmuotos medžiagos / Dyzelino kolonėlė kauniečio gyvenamojo namo kieme
Šaltinis: 15min
0
A A

Kaune, Aleksote, nutrauktas dar vienos nelegalios degalinės darbas.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio Noreikiškių ir Garliavos policijos nuovadų pareigūnai, vykdydami prevencines priemones dėl akcizais apmokestinamų prekių nelegalios apyvartos užkardymo, Kaune, Naujadvario g., pas pilietį S.K. (gimusį 1972 m.) atliko tikslinį patikrinimą.

Pareigūnai turėjo duomenų apie S.K. vykdomą verslą – nelegalų dyzelino supirkimą ir realizavimą. Patikrinimo metu, gyvenamojo namo kieme, šalia ūkinio pastato esančioje 10 t talpykloje pareigūnai aptiko apie 700 l dyzelino. Be to, kieme buvo pastatyta sena degalų pylimo kolonėlė, kuri degalų žarnomis buvo sujungta su varikliu bei degalų talpyklomis.

Policininkams apmaudu, kad minėto piliečio kaimynai toleravo vykdomą nelegalią veiklą, priemonės degalams laikyti ir perpilti kieme buvo įrengtos atvirai, jų neslepiant.

VIDEO: Kaune nutrauktas dar vienos nelegalios degalinės darbas

Dėl šio pažeidimo pradėta administracinio teisės pažeidimo bylos teisena dėl akcizais apmokestinamų prekių laikymo, gabenimo, naudojimo ar realizavimo pažeidžiant nustatytą tvarką pagal Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso (toliau – LR ATPK) 163 (2) str., kuriame numatyta: „Akcizais apmokestinamų prekių laikymas, gabenimas, naudojimas ar realizavimas pažeidžiant nustatytą tvarką, prekyba tokiomis prekėmis be banderolių ar kitų specialių ženklų arba su seno pavyzdžio banderolėmis, kai neteisėtai laikomų, gabenamų, naudotų ar realizuotų prekių vertė yra iki dviejų minimalių gyvenimo lygių (MGL), – užtraukia baudą nuo vieno šimto iki trijų šimtų litų su šių prekių konfiskavimu.

Šio straipsnio pirmojoje dalyje numatyti veiksmai, kai neteisėtai laikomų, gabenamų, naudotų ar realizuotų prekių vertė yra nuo dešimties iki penkiasdešimties minimalių gyvenimo lygių (MGL), – užtraukia baudą nuo penkių tūkstančių iki dešimties tūkstančių litų su šių prekių konfiskavimu ir gabenimo priemonės, kuria šios prekės buvo neteisėtai gabenamos, konfiskavimu arba be jos konfiskavimo.“

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovų ketvirtadienį paviešintame pranešime primenama, kad apie vietas, kur prekiaujama akcizais apmokestinamomis prekėmis, apie asmenis, užsiimančius tokia neteisėta veikla, Kauno policijai galite pranešti anoniminiu pasitikėjimo telefonu (8 37) 30 30 50.

Pareigūnai dėkoja visiems, kurie jau skambino ir suteikė vertingos informacijos.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min