Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2019 09 03, 20:00

Kauniečio kelionė autobusu Ryga–Paryžius išdavė jo nusikaltimus: teko išlipti pasienyje

Iš Lietuvos autobusu vykęs kaunietis turėjo net dvi klastotes, tačiau nei viena iš jų neapsaugojo nuo rimtų nemalonumų su teisėsauga.
Asociatyvi iliustracija: pasieniečių patikra
Asociatyvi iliustracija: pasieniečių patikra / VSAT archyvo nuotr.

Kalvarijos užkardos pasieniečiai sulaikė kaunietį, dokumentų patikros metu pateikusį, įtariama, suklastotą asmens tapatybės kortelę. Paaiškėjo, kad vyras su savimi taip pat turėjo ir suklastotą vairuotojo pažymėjimą.

Šeštadienį vakare VSAT Varėnos pasienio rinktinės Kalvarijos pasienio užkardos pareigūnai ties Kalvarijos savivaldybės Salaperaugio kaimu, kelyje Marijampolė–Suvalkai, patikrinti sustabdė iš Lietuvos vykusį autobusą „Neoplan“. Latvijoje registruota transporto priemone reisu iš Rygos per Lietuvą į Paryžių vyko grupė asmenų.

Kontrolės metu vienas iš keleivių pasieniečiams ištiesė lietuvišką asmens tapatybės kortelę. Dokumentas VSAT pareigūnams sukėlė įtarimų. Apžiūros metu po vyro sėdyne Kalvarijos užkardos pasieniečiai aptiko dar vieną, įtariama, suklastotą dokumentą – neva to paties asmens vardu išduotą vairuotojo pažymėjimą. Pirminiais duomenimis, sulaikytasis yra 35 metų Kauno gyventojas.

Varėnos pasienio rinktinės pareigūnai dėl dokumento suklastojimo ar disponavimo suklastotu dokumentu pradėjo ikiteisminį tyrimą. Už tai gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki ketverių metų.

Po apklausos vyras uždarytas į areštinę. VSAT pareigūnai aiškinasi, kur kaunietis apsirūpino klastotėmis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min