Dabar populiaru
Publikuota: 2009 kovo 31d. 09:52

Kaunietė narkotikus į įkalinimo vietą gabeno savo intymiausioje vietoje

Paketėlis su narkotikais
Kalėjimų departamento nuotr. / Paketėlis su narkotikais

Marijampolės pataisos namų pareigūnai užkardė, kaip įtariama, narkotinių medžiagų perdavimą nuteistajam, praneša Kalėjimų departamentas.

Kaip Kalėjimų departamentą informavo šios įstaigos pareigūnai, į Marijampolės pataisos namų pasimatymų suteikimo grupės pareigūnus kreipėsi pilietė O.F. iš Kauno, kuri atvyko į ilgalaikį pasimatymą su savo vyru D. F., atliekančiu laisvės atėmimo bausmę pataisos namuose.

Prieš įleisdami į pasimatymą, pareigūnai moters paklausė, ar ji neturi nuteistiesiems draudžiamų daiktų, ir paprašė išsiimti visus turimus daiktus. Įspėjus apie atsakomybę už uždraustų daiktų gabenimą į pataisos namus, moteris iš lytinių organų ištraukė paketą su neaiškios kilmės milteliais, kaip įtariama narkotinėmis psichotropinėmis medžiagomis.

Pilietė O.F. buvo perduota Marijampolės policijos komisariato pareigūnams, šie pradėjo ikiteisminį tyrimą.

2009 m. kovo 30 d. Kalėjimų departamento duomenimis, Marijampolės pataisos namuose bausmę atlieka 1 tūkst. 70 pilnamečių vyrų, anksčiau atlikusių laisvės atėmimo bausmę, ir pavojingų recidyvistų, kuriems teismas nustatė atlikti bausmę pataisos namuose.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min