Dabar populiaru
Publikuota: 2015 balandžio 8d. 16:21

Kaunietė nustebinta: vienas skambutis Lazdijų komisarui – ir būrys veisiejiečių metė gerti

Policija
Policijos nuotr. / Asociatyvinė iliustracija: policija

Lazdijų rajono policijos komisariato viršininkas Gintaras Krasnickas gavo kaunietės Aldonos Dlugoborskienės padėką, kuri vadovą maloniai nustebino ir nuteikė.

Norėčiau nuoširdžiai padėkoti Lazdijų rajono policijos komisariato viršininkui Gintarui Krasnickui už rūpestį mano broliu. 

Gimiau ir augau Veisiejuose. Dabar tėvų name gyvena mano 65 metų brolis su sugyventine, augina dukrą. Neslėpsiu, brolis mėgsta išgerti, jį supanti aplinka irgi mėgsta triukšmingą gyvenimo būdą. Man ne kartą teko girdėti, kad po tokių „švenčių“ dažnai nukentėdavo mano brolis, jį sumušdavo sugyventinės artimieji, kurie dažnai lankosi tuose namuose.

Kartą broliui buvo išmušta viena akis: kiek kaunietei žinoma – diržo sagtimi.

Kaip sužinojau, ypač dažnai šiuose namuose siautėdavo jo sugyventinės brolis. Kai mano brolį sumušdavo, man  pranešdavo sesuo, kuri irgi  gyvena Kaune. Nukentėjęs brolis jai ne kartą skambino, prašė padėti, nes negali kęsti tų nuolatinių patyčių ir muštynių. Jam buvo išmušta viena akis – kiek man žinoma, diržo sagtimi gavo. Konfliktai prasidėdavo dėl pinigų, kai visi jau būdavo girti.

Žinote, kokio bebūtų charakterio žmogus, tačiau jo mušti negalima. Brolis, nors ne kartą nukentėjo, vis nedrįsdavo apie tai pranešti policijai. Kadangi tokia padėtis negalėjo tęstis ilgiau, nusprendžiau kreiptis į jūsų policijos komisariatą. Prieš mėnesį paskambinau viršininkui G.Krasnickui, paaiškinau visą susidariusią situaciją – kas tuose namuose vyksta ir kodėl brolis kenčia. Buvau išklausyta labai geranoriškai.

Esu sužavėta viršininko vidinės kultūros, sugebėjimo suprasti problemą ir ją išspręsti. Pareigūnas pažadėjo reaguoti į mano skambutį ir imtis priemonių. Ir, žinote, ką pažadėjo, tą ir ištesėjo.

Užteko policijos pareigūnų vizito į tuos namus, ir reikalai susitvarkė. Aš buvau informuota, kad policijos pareigūnai gana griežtai pakalbėjo su triukšmadariais, paaiškino, kas gresia, jeigu toliau bus nepaisoma įstatymų, geriama, triukšmaujama ar kitaip nesilaikoma visuotinai pripažintos tvarkos. Mane žavi, kad jūsų pareigūnai ne puolė bausti, kaip dabar dažniausiai būna, o sugebėjo įtikinti veisiejiečius, kad reikia keisti gyvenimo būdą. Už tokias pastangas ir norėčiau dar kartą padėkoti viršininkui G.Krasnickui bei jo vadovaujamam kolektyvui. 

Pabendravusi su viršininku supratau, kad Lazdijuose dirba dori, sąžiningi policijos pareigūnai, kurie negaili pastangų, kad gyventojai rajone jaustųsi kuo saugiau. 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min