Paaiškėjo, kad 36 m. vyras E.G. R.Kalantos gatvėje esančio bendrabučio kambaryje grasino nužudyti mažametį, išmesdamas vaiką pro langą. Į smurtą linkęs gyventojas sulaikytas ir uždarytas į Kauno apskrities VPK areštinę. Vaiko motinos sugyventinis buvo labai girtas, kaip ir jo sugyventinė. Grasinimai prasidėjo jiems susikivirčijus.
Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Panemunės policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl grasinimo nužudyti ar sunkiai sutrikdyti žmogaus sveikatą arba žmogaus terorizavimo.
Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą
