2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Kaunietis įtariamas septyniais seksualiniais nusikaltimais prieš vaikus, jo byla perduota teismui

2010–2011 m. Kaune buvo pradėti 7 ikiteisminiai tyrimai dėl mažamečio asmens tvirkinimo arba seksualinio prievartavimo, arba pasikėsinimo seksualiai prievartauti. Kauno apskrities vyriausiajame policijos komisariate (toliau – Kauno apskr. VPK) buvo sudaryti priemonių planai, siekiant nustatyti, surasti ir sulaikyti nusikalstamas veikas padariusį (-ius) asmenį (-is). Visi tyrimai buvo sujungti į vieną ir šiomis dienomis byla perduota teismui.
Sutepta lėlė
Sutepta lėlė / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Kaip rašoma Kauno apskrities VPK pranešime, pernai lapkričio 24 d. Kaune, Baltijos gatvėje esančio namo laiptinėje, iš karto po nusikalstamos veikos padarymo buvo sulaikytas pilietis E.M. (gim. 1990 m.), kuriam vėliau paskirta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas, ji tęsiama iki šiol.

Visi 7 ikiteisminiai tyrimai buvo sujungti į vieną ikiteisminį tyrimą, kurį atlikti pavesta Kauno apskr. VPK Nusikaltimų tyrimo valdybos Smurtinių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnams. Ikiteisminį tyrimą organizavo ir kontroliavo Kauno apygardos prokuratūros 1-ojo labai sunkių nusikaltimų ikiteisminio tyrimo organizavimo skyriaus prokurorai.

E.M. buvo pareikšti įtarimai dėl 8 nusikalstamų veikų padarymo: trys dėl mažamečio asmens tvirkinimo; trys - dėl pasikėsinimo seksualiai prievartauti mažametį asmenį; vienas - dėl mažamečio asmens seksualinio prievartavimo ir vienas dėl vagystės.

Minėtas ikiteisminis tyrimas baigtas ir baudžiamoji byla perduota Kauno apygardos teismui. Įtariamajam gresia laisvės atėmimas iki trylikos metų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie 15min