Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kauno apskrities pareigūnai su šunimis miškuose ieškojo dingusių senukų

Sulaikyti nusikaltėlį kinologui padėjo jo tarnybinis šuo Grizlis.
Kauno rajono policijos nuotr. / Tarnybinis šuo Grizlis.
Šaltinis: 15min
0
A A

Kauno apskrities policija informuoja apie kelis atvejus, kuomet su šunimis teko ieškoti dingusių senukų.

Kaip rašoma Kauno apskrities VPK pranešime, praėjusį ketvirtadienį ir penktadienį Kėdainių rajone Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Patrulių rinktinės kinologai kartu su tarnybiniais šunimis vokiečių aviganiu Grizliu ir belgų avigane Lape ieškojo dviejų garbaus amžiaus moterų.

Buvo ieškoma ketvirtadienį apie 15.30 val. Kėdainių r., Pašilių kaime išėjusios ir dingusios moters (gimusi 1933 m.).

Moteris, kurios ieškota Pašilių miške, penktadienį apie 14 val. išgirdusi policijos pareigūnus, pati išėjo į miško keliuką. Ji teigė išėjusi toliau nuo namų rinkti ožkoms žolės, tačiau dėl prastos sveikatos negalėjusi grįžti namo.

Taip pat, pakartotinai buvo vykdoma Marijonos Šulinskienės (gimusi 1928 m.), dar liepos 20 d. išėjusios iš namų Kėdainių r., Milžemių kaime, paieška. Dingusioji sunkiai orientuojasi aplinkoje. Moters ieškojo kinologas su tarnybiniu šunimi Bela, tačiau surasti nepavyko.

Sekmadienį Kauno apskrities policijos kinologai pagelbėjo ir Prienų rajono policijos komisariato darbuotojams, kurie buvo gavę pranešimą, kad tą pačią dieną apie 7.30 val. Prienų rajone, Jiestrakio kaime dingo iš namų išėjęs V.D. (gim. 1917 m.).

Kinologai, kartu su tarnybiniu šunimi 4 metų vokiečių aviganiu Rokiu senuko ieškojo netoliese esančiame rugių lauke, vėliau tęsė paieškas miškelyje, esančiame šalia sodybos, kurioje gyvena vyras. Nors vietiniai gyventojai policijos kinologams teigė, kad visą miškelį jie patikrino,  kinologas kartu su Rokiu  būtent tame miškelyje ir surado nusilpusį senelį, kuris buvo nugriuvęs po medžiais.

Šiemet tarnybinis šuo Rokis žmogų surado pirmą kartą, šuo paruoštas ne tik žmonių, bet ir narkotikų paieškai.

Kauno apskrities policijoje dirba 9 kinologai, kuriems padeda 13 tarnybinių šunų.

Kauno apskrities policijos pareigūnai prašo vyresnio amžiaus žmonių artimųjų įsitikinti, kad senukai, turintys mobiliojo ryšio telefonus, išeidami iš namų, juos pasiima.

Policija primena, kad mobiliuosiuose telefonuose galima įdiegti paslaugą, padedančią nustatyti asmens buvimo vietą pagal jo  mobiliojo telefono buvimo vietą.

Jeigu žmogus ruošiasi uogauti ar grybauti miškuose, pareigūnai pataria dėvėti šviesą atspindinčią liemenę. Juk atsarga gėdos nedaro - jeigu žmogus dingtų,  policijos pareigūnai, ieškantys dingusiojo, ypač tamsiu paros metu, greičiau jį pastebėtų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min