Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

​Kauno centre nufilmuota, kaip spardomas žmogus ir abejingai egzekuciją stebintys praeiviai

Užpuolimo akimirka: dviese prieš vieną
Kadras iš filmuotos medžiagos / Užpuolimo akimirka: dviese prieš vieną
Šaltinis: 15min
0
A A

Vaizdo stebėjimo kameros užfiksuoja ne tik nusikalstamas veikas, bet ir abejingus piliečius, pastebi buvusios laikinosios sostinės policininkai. Dar birželio 6 d. apie 3.50 val. Kaune, Vilniaus g., miesto vaizdo stebėjimo kameromis buvo užfiksuotos muštynės, po kurių mušeikos pasišalino. Muštynės vyko aplinkinių asmenų akivaizdoje, tačiau netoliese buvę žmonės liko abejingi vykdomai nusikalstamai veikai.

Policininkų per vaizdo kameras stebėta situacija iš pradžių priminė naktinių erelių pasisklaidymą gatvėje. Tačiau netrukus jėgos tapo nelygios, ir prasidėjo tikras susidorojimas: gulintis ir priešintis nebepajėgiantis žmogus buvo spardomas į galvą, pilvą, krūtinę.

Po egzekucijos auka liko gulėti ant grindinio. Tuo tarpu vienas iš užpuolikų dar priėjo prie nukentėjusiojo ir, sprendžiant iš specifinio judesio, apspjovė.

Vaizdo stebėjimo kameromis užfiksuota informacija operatyviai buvo perduota mieste dirbusiems policijos pareigūnams. Netrukus Birštono g. patruliai sulaikė pilietį M.M. (gimusį 1981 m.), kuris mušė pilietį M.G. (gimusį 1986 m.).

Nukentėjusiam M.G. buvo iškviesta greitoji medicinos pagalba, M.M. pristatytas į policijos komisariatą.

VIDEO: Kaune nufilmuota, kaip žiauriai gatvėje suspardomas žmogus

Dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 284 str. (dėl viešosios tvarkos pažeidimo). Nustatyti 2 iš 4 asmenų, dalyvavusių muštynėse, pasakojama Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovų ketvirtadienį paviešintame pranešime.

Asmenis, mačiusius įvykį ar turinčius tyrimui reikšmingos informacijos, prašome pranešti anoniminiu pasitikėjimo telefonu (8 37) 303 050 arba bendruoju pagalbos telefonu 112.

Policijos pareigūnai kviečia nelikti abejingais, padėti nukentėjusiems žmonės ir visada stengtis užkirsti kelią nusikalstamoms veikoms.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min