2012-02-08 12:20

Kauno daugiabutyje kilus gaisrui, smalkėmis apsinuodijo moteris ir dvi jos mažametės dukros

Antradienį, 14.48 val., Kauno ugniagesiai-gelbėtojai gavo pranešimą, kad kilo gaisras bute, esančiame Pramonės prospekto 1-ajame penkiaaukštyje. Į įvykio vietą išvyko trys gaisriniai automobiliai.
Gaisras Babtuose
Gaisras. Asociatyvinė nuotr. / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Atvykus bute buvo daug dūmų. Dviejų kambarių bute degė sofa-lova, apdegė ir aprūko sekcija, nukrito nuo lubų ir sienos tinkas, apdegė ir aprūko namų apyvokos daiktai, išsilydė televizorius, kompiuterio monitorius, įtrūko lango ir balkono durų stiklas, aprūko virtuvė. Apsinuodijo dūmais 36 m. buto savininkė ir jos 4 m. ir 1 m. dukrelės.

Moteris ir vaikai nuvežti į Kauno klinikas tyrimams. Paaiškėjo, kad mama apsinuodijo smalkėmis, o dukros bus išleistos namo.

Galima gaisro priežastis – elektros įrangos įrengimo ir eksploatavimo taisyklių pažeidimai, elektros instaliacijos gedimai.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą