Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kauno garažų masyve policija aptiko 655 litrus dyzelino

Rasti degalai
Kauno apskrities VPK / Rasti degalai
Šaltinis: 15min
0
A A

Nelegaliai laikomi degalai buvo laikomi M.Riomerio g. esančiame garažų masyve. Juos pareigūnai aptiko penktadienį ir nustatė dyzeliną įsigijusius du vyrus.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Dainavos policijos komisariato Viešosios policijos Girstupio policijos nuovados pareigūnai apie 11.00 val. iš Patrulių rinktinės gavo informacijos, kad Kaune, rasti, kaip įtariama, nelegaliai laikomi degalai, skleidžiantys dyzelino kvapą.

Nustatyta, kad minėti degalai priklauso netoliese gyvenantiems vyrams R.V. (gimusiam 1967 m.) ir R.B. (gimusiam 1970 m.). Įvairaus dydžio talpyklose (nuo 10 l iki 200 l) abu vyrai laikė apie 655 l dyzelino.

Kauno apskrities VPK/Rasti degalai
Kauno apskrities VPK/Rasti degalai

Abiejų asmenų atžvilgiu, dėl akcizais apmokestinamų prekių laikymo, gabenimo, naudojimo ar realizavimo pažeidžiant nustatytą tvarką, pradėtos administracinio teisės pažeidimo bylos teisenos pagal Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso (toliau – LR ATPK) 1632 str.

Įvairaus dydžio talpyklose (nuo 10 l iki 200 l) abu vyrai laikė apie 655 l dyzelino.

Policija primena: akcizais apmokestinamų prekių laikymas, gabenimas, naudojimas ar realizavimas pažeidžiant nustatytą tvarką, prekyba tokiomis prekėmis be banderolių ar kitų specialių ženklų arba su seno pavyzdžio banderolėmis, kai neteisėtai laikomų, gabenamų, naudotų ar realizuotų prekių vertė yra iki dviejų minimalių gyvenimo lygių (MGL), – užtraukia baudą nuo 100 iki 300 litų su šių prekių konfiskavimu.

Šio straipsnio pirmojoje dalyje numatyti veiksmai, kai neteisėtai laikomų, gabenamų, naudotų ar realizuotų prekių vertė yra nuo dviejų iki dešimties minimalių gyvenimo lygių (MGL), – užtraukia baudą nuo 1000 iki 5000 litų su šių prekių konfiskavimu.

Šio straipsnio pirmojoje dalyje numatyti veiksmai, kai neteisėtai laikomų, gabenamų, naudotų ar realizuotų prekių vertė yra nuo dešimties iki penkiasdešimties minimalių gyvenimo lygių (MGL), – užtraukia baudą nuo 5000 iki 10 000 litų su šių prekių konfiskavimu ir gabenimo priemonės, kuria šios prekės buvo neteisėtai gabenamos, konfiskavimu arba be jos konfiskavimo.“

Apie vietas, kur prekiaujama akcizais apmokestinamomis prekėmis, apie asmenis, užsiimančius tokia neteisėta veikla, policijai galite pranešti anoniminiu pasitikėjimo telefonu (8 37) 30 30 50 arba bendruoju pagalbos telefonu 112. 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min