Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Kauno kelių gaidelio nuostoliai: BMW ir „Chrysler“ konfiskuoti, gresia netekti ir „SsangYong“

27 metų vyro negąsdina nei baudos, nei konfiskuojami automobiliai – jis ir toliau pažeidinėja Kelių eismo taisykles (KET).
Pažeidėjo automobilis „SsangYong“
Pažeidėjo automobilis „SsangYong“ / Kauno apskrities policijos nuotr.

2014-08-18 apie 23.38 val. Kaune, T.Masiulio g., prie Kauno marių esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje, automobilis „SsangYong“, pirminiais duomenimis vairuojamas akivaizdžiai neblaivaus piliečio A.K. (gimusio 1987 m.), važiuodamas atbuline eiga atsitrenkė į stovintį „Volvo“ markės automobilį. Vėliau vairuotojui nustatytas 2,25 prom. girtumas. 

Kauno apskrities policijos nuotr./Pažeidėjo automobilis „SsangYong“
Kauno apskrities policijos nuotr./Pažeidėjo automobilis „SsangYong“

Už minėtą pažeidimą, piliečiui A.K., neturinčiam teisės vairuoti ir vairuojant transporto priemonę pakartotinai neblaiviam, pagal Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 130² str., gresia bauda nuo keturių tūkstančių iki penkių tūkstančių litų su transporto priemonės konfiskavimu arba administracinis areštas nuo dvidešimties iki trisdešimties parų su transporto priemonės konfiskavimu, o teisės vairuoti transporto priemones neturintiems asmenims, kuriems administracinis areštas negali būti skiriamas, – bauda nuo keturių tūkstančių iki penkių tūkstančių penkių šimtų litų su transporto priemonės konfiskavimu.

Minėtas vairuotojas administracine tvarka jau baustas 16 kartų. 2014-03-22 už Kelių eismo taisyklių (toliau – KET) pažeidimą jis buvo nubaustas 4 500 Lt bauda su transporto priemonės „Chrysler Voyager“ konfiskavimu, 2014-06-13 už padarytą KET pažeidimą – 30 parų administraciniu areštu su transporto priemonės „BMW 525 TDS“ konfiskavimu. 

Po šio KET pažeidimo piliečiui A.K. gresia jau trečio automobilio („SsangYong“) šiais metais konfiskavimas.

Kauno apskrities policija ragina vairuotojus laikytis Kelių eismo taisyklių, būti drausmingiems kelyje bei linki saugaus kelio. Rūpinkimės savo ir kitų eismo dalyvių saugumu, rašoma Kauno apskrities policijos atstovų antradienį paviešintame pranešime.

Kauno apskrities policijos nuotr./Pažeidėjo automobilis „SsangYong“
Kauno apskrities policijos nuotr./Pažeidėjo automobilis „SsangYong“ avarijos su „Volvo“ vietoje.

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Reklama
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius
Reklama
Kam ir kada reikalingi saulės akiniai ir dirbtinis akių drėkinimas
Reklama
Šiaulių banko grupės valdomi pensijų fondai į daugiabučių renovaciją investuoja dar 7,5 mln. eurų
Užsisakykite 15min naujienlaiškius