Dabar populiaru
Publikuota: 2012 spalio 1d. 19:13

Kauno klinikų pašonėje – panaudoti švirkštai ir tušti buteliai

Krūmuose mėtosi švirkštai
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Krūmuose mėtosi švirkštai

Netoli LSMU Kauno klinikų esančioje teritorijoje augančiuose krūmuose besimėtantys panaudoti švirkštai ir tušti buteliai privertė sunerimti netoliese gyvenančius žmones.

„Mano vienuolikmetė dukra krūmuose, netoli Akių ligų klinikos,  šalia automobilių stovėjimo aikštelės, rado švirkštus ir juos, kaip tvarkinga mergaitė, norėjo sutvarkyti“, – teigė Lazūnų gatvėje įsikūrusios kaukazietiškų patiekalų kavinės savininkas Ilgaras Achundovas. Dalis užeigos yra atsisukusi į klinikas.

Azerbaidžianietis pasakojo, kad prieš keletą savaičių buvo tvarkoma šalia Kauno klinikų esanti teritorija – iškirsti medžiai, krūmai, nupjauta žolė. „Tai gerai, tačiau kodėl reikėjo palikti kelis krūmus, kuriuos vakarais neaišku kas vyksta? Randame švirkštų, butelių, šiukšlių, žmonės čia atlieka gamtinius reikalus“, – skėstelėjo rankomis. I.Achundovas.

Vyras ir jo žmona norėjo prašyti, kad būtų iškirsti ir likę krūmai, „nes patiems teritorijos tvarkyti neleidžiama, grėstų baudos“, tačiau pasiklydo painiuose valdininkų koridoriuose. Jiems nepavyko susisiekti su tiesiogiai už šios teritorijos tvarkymą atsakingais žmonėmis: „Vieni siunčia pas kitus“.

Radinys – paprasčiausias atsitiktinumas?

Nors rasti švirkštus, kuriuos galėjo palikti narkomanai, labai nemalonu ir baugu, Kauno policijos atstovai ramina, kad teritorijoje aplink Kauno klinikas yra saugu, narkomanų, benamių susibūrimo vietų nepastebima, jokių įvykių pastaruoju metu nėra užfiksuota.

„Policija neturi duomenų, kad kas nors buriuotųsi prie klinikų iš Sukilėlių prospekto pusės. Iš kitos pusės – prie Jonavos gatvėje esančių bendrabučių – yra buvę visko.

Tačiau dabar Kauno klinikos visur yra įrengusios vaizdo stebėjimo kameras, budi Kauno savivaldybės Viešosios tvarkos tarnybos darbuotojai, kurie prižiūri stovėjimo aikšteles, todėl labai sumažėjo vagysčių, kažkokių atsitikimų. Rasti švirkštai – gali būti tiesiog atsitiktinumas“, – svarstė Kauno apskrities VPK atstovas spaudai Kęstutis Kasciukevičius, pasirėmęs Žaliakalnio policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus viršininko Viliaus Veličkos ir Žaliakalnio policijos nuovados viršininko Sauliaus Vedeikos suteikta informacija.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min