Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2018 08 21, 16:19

Kauno kriminalistai vis dar ieško, kas BMW sėdinčiai mažametei peršovė koją

Kauno Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą, dėl įvykio, kai rugpjūčio 10 d. apie 16.35 val. Kaune, Salako gatvėje, automobilyje BMW sėdinčiai mažametei mergaitei šūvio metu buvo sužalota koja.
Serialo „Pasmerkti IV“ naujojo sezono pristatymo akimirka
Serialo „Pasmerkti IV“ naujojo sezono pristatymo akimirka / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Asmenis, mačiusius minėtą įvykį ar galinčius suteikti bet kokios vertingos informacijos, prašome kreiptis į Kauno apskr. VPK telefonu (8 37) 30 36 01, (8 37) 30 31 39 arba el. paštu jolita.alekniene@policija.lt.

Pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 138 str. 2 d. už nesunkų sveikatos sutrikdymą mažamečiui gresia laisvės atėmimas iki penkerių metų.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai.

Kaip jau anksčiau skelbė 15min, 2011 metais gimusi mergaitė sužalota penktadienį, apie 17 val. Kauno mieste važiuojant automobilyje. Mergaitė buvo sąmoninga.

Kaip pranešė policija, mažametė sužalota 16.45 val. Kaune, Nuokalnės gatvėje, kai ji su 1984 metais gimusiu tėvu važiavo automobiliu. Pirminiais duomenimis, į vyriškio vairuojamą automobilį „BMW X5“ buvo paleistas šūvis iš šaunamojo ginklo.

„Pirminė informacija tokia. Kad būtų vykęs susišaudymas, mes tokių duomenų neturime. Pirminiais duomenimis, važiuojant automobiliu išgirdo garsą ir po to pamatė. Iš mergaitės sužinojo, kad jai skauda koją. Mergaitė važiavo su tėvu. Yra vykdomos apklausos, nustatinėjami faktai “, – BNS penktadienį sakė Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Darius Žukauskas.

Mergaitei padaryta operacija, pavojaus gyvybei nėra. D.Žukauskas nekomentavo, kokią informaciją apie įvykį policijai teikė su mažamete dukra važiavęs tėvas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min