Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kauno lošimo namuose 31 šūvį iš UZI paleidęs Aurimas Petraitis: „Turėjau problemų ir išsiliejau“

Aurimas Petraitis
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Aurimas Petraitis
Šaltinis: 15min
0
A A

Kauno apygardos teisme trečiadienį išnagrinėta byla, kurioje kaunietis 37 metų Aurimas Petraitis kaltinamas dėl neteisėto ginklo ir šaudmenų laikymo, pavojaus sukėlimo aplinkiniams ir padaręs žalą lošimo namams „Nautilus“, kai apšaudė lubas bei lošimų automatus.

Lošimo namai iš A.Petraičio bando prisiteisti 1,4 mln. litų turtinės žalos atlyginimą ir 50 tūkst. litų kompensaciją už patirtą neturtinę žalą.

Verslininkų atstovai teisme teigė, kad šaudymo metu buvo sugadintas interjeras, lošimo automatai, dėl to patirta 121 tūkst. litų žala. Taip pat pakenkta  lošimo namų reputacijai, teko atšaukti renginius, po šio įvykio sumažėjo lankytojų.

Prokuroras savo ruožtu siūlo A.Petraičiui skirti 5 metus nelaisvės už neteisėtą ginklo bei šaudmenų laikymą ir sukeltą pavojų žmonėms.

Prokuroras savo ruožtu siūlė A.Petraičiui skirti 5 metus nelaisvės už neteisėtą ginklo bei šaudmenų laikymą, disponavimą jais, sukeltą pavojų žmonėms, turto sugadinimą.

A.Petraitis pernai lapkritį 17 val. 40 min. atėjo į Kaune esančius  lošimo namus „Nautilus“ ir nei iš šio, nei iš to pradėjo šaudyti iš 9 mm pistoleto – automato UZI į lubas bei lošimo automatus. Iš viso jis paleido 31 šūvį – iššaudė visus ginklo dėtuvėje buvusius šovinius. Su savimi jis dar turėjo 113 šovinių.

Lošimo namuose tuo metu buvo apie 10 lankytojų, laimei, niekas nenukentėjo. „Neturėjau tikslo ką nors nušauti ar padaryti žalą. Viskas išėjo spontaniškai. Turėjau problemų ir išsiliejau. Tai galėjo įvykti bet kur, tokia buvo mano vidinė būsena. Buvau išgėręs, tai irgi galėjo būti priežastis“, – teisme kalbėjo A.Petraitis.

Po šio įvykio A.Petraičiui buvo nustatytas 1,70 promilės girtumas.

Jis sakė, kad atvyko į lošimo namus taksi, o ginklą vežėsi paslėpęs už striukės. Jį kaunietis teigė įsigijęs 2001 m. ir laikęs garaže. „Neatsimenu, už kiek ir iš ko pirkau. Pigiai pasiūlė ir įsigijau. Niekas iš artimųjų apie tai nežinojo, ginklą laikiau garaže“, – tvirtino jis.

A.Petraitis sakė negalįs paaiškinti, kodėl po 12 metų nusprendė pasiimti UZI ir šovinius. Jis tikino, kad dėl padarytų nusikaltimų gailisi. Įvykio metu jis niekur nedirbo, buvo registruotas darbo biržoje. A.Petraitis yra vedęs, augina 2 ir 17 metų amžiaus dukras.

Visoms teismo proceso pusėms sutikus byla išnagrinėta supaprastinta tvarka. Teismas sprendimą paskelbs liepos 10 d.

 

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min