Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kauno medikė Vaida Rabcevičienė už prekybą poveikiu gavo 26 000 litų baudą

Medikas
Dienraščio „15 minučių“ nuotr. / Asociatyvinė iliustracija
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Po STT atlikto tyrimo teismas Kaune nuteisė medikę Vaidą Rabcevičienę dėl neteisėto darbingumo lygio vertinimo.

Lapkričio 12 dieną Kauno apygardos teismas tenkino Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroro apeliacinį skundą ir Vaidą Rabcevičienę pripažino kalta dėl prekybos poveikiu ir skyrė 26 000 litų baudą.

Taip pat konfiskuoti 4 000 litų, kuriuos V.Rabcevičienė perdavė tarpininkei nusikaltimo metu.

Ikiteisminį tyrimą šioje baudžiamojoje byloje atlikę Specialiųjų tyrimų tarnybos Kauno valdybos pareigūnai nustatė, kad 2011 m. gruodį, privačios gydymo įstaigos vadovė ir šeimos gydytoja V.Rabcevičienė, siekdama pageidaujamo darbingumo lygio vertinimo ir jo termino nustatymo dviem ikiteisminio tyrimo metu nenustatytiems asmenims, Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (toliau – NDNT) Kauno II teritorinio skyriaus vyresniajai specialistei Genovaitei Galinskienei, kaip tarpininkei, perdavė 4 000 Lt dydžio kyšį. Iš pastarosios buvo tikimasi, kad ši, pasinaudodama savo tarnyba ir pažintimis, bei tikėtina įtaka NDNT Kauno teritorinių skyrių kompetentingiems valstybės tarnautojams, juos paveiks sprendžiant šį klausimą.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT
Parašykite atsiliepimą apie 15min