Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kauno muitininkai iš slėptuvėmis virtusių automobilių traukė kontrabandinius rūkalus

Kontrabandinės cigaretės padangoje
Kauno teritorinės muitinės nuotr. / Kontrabandinės cigaretės padangoje
Šaltinis: 15min
0
A A

Per besibaigiančią savaitę Kauno teritorinės muitinės pareigūnai sulaikė kontrabandinių rūkalų daugiau kaip už 37 tūkst. litų.

Kaip rašoma Kauno teritorinės muitinės pranešime, trečiadienį Kybartų kelio poste pareigūnai, patikrinę Lenkijos piliečio ir dviejų mūsų šalies piliečių automobilius, iš juose įrengtų slėptuvių ištraukė beveik 3 dėžes cigarečių, kurios įvertintos per 9 tūkst. litų.

Ketvirtadienį Kybartų kelio posto pareigūnams įkliuvo keturi mūsų šalies piliečiai, bandę į Lietuvą pargabenti nelegalių rūkalų. Tikrinant jų automobilius, neapsieita ir be montavimo darbų, nes cigarečių pakeliai buvo išslapstyti atsarginiame rate, sėdynių atlošuose, po bagažinės dugnu bei kuro bake. Iš viso slėptuvėse gabenta daugiau kaip 6 dėžės rusiškų cigarečių. Bendra sulaikytų rūkalų vertė – per 25 tūkst. litų.

Tą pačią dieną Ramoniškių (Sudargo) kelio posto pareigūnai sulaikė du automobilius, kuriuos vairavo mūsų šalies piliečiai. Išmontavus jų automobilius, paaiškėjo, kad specialiai kontrabandai pritaikytose slėptuvėse: automobilio stoge bei ertmėse, buvo išslapstyti 668 pakeliai rusiškų cigarečių. Sulaikytos cigaretės įvertintos per 3 tūkst. litų.

Kituose muitinės postuose Kauno teritorinės muitinės pareigūnai patikrino ir daugiau automobilių, kurių vairuotojai mėgino paslėpti nedidelius kiekius kontrabanda gabenamų cigarečių. Visiems pažeidėjams surašyti administracinių teisės pažeidimų protokolai, o neteisėtai gabentos cigaretės ir automobiliai sulaikyti. Realizavus sulaikytą kontrabandą juodojoje rinkoje, valstybei būtų nesumokėta, preliminariais apskaičiavimais, daugiau kaip 20 tūkst. litų.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min