Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kauno oro uoste sulaikyti du dėl nusikaltimų ieškoti lietuviai

Dokumentų patikra
VSAT nuotr. / Dokumentų patikra
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Pirmadienį į Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnų rankas pakliuvo vyras, ieškomas Elektrėnų policijos komisariato, bei Kauno rajono policijos komisariato ieškoma moteris.

Pirmadienį Kauno oro uoste dirbantys pasieniečiai tikrino reisu iš Jungtinės Karalystės atvykusių keleivių dokumentus. Kontrolės metu paaiškėjo, kad 33 metų lietuvio, nuolat gyvenančio užsienyje, ieško Elektrėnų policijos pareigūnai. Nemalonumų su teisėsauga turinčio ir nusikaltimo padarymu įtariamo vyro paieška paskelbta šių metų kovo pradžioje.

Apie ieškomojo sulaikymą Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnai pranešė Elektrėnų policijos komisariatui. Vyras tą pačią dieną buvo perduotas atvykusiam paieškos iniciatoriaus konvojui.

Pirmadienį kelionę į užsienį neribotam laikui teko atidėti ir policijos pareigūnų ieškotai 31 metų Klaipėdos rajono gyventojai. Ją VSAT Pakrančių apsaugos rinktinės Uosto užkardos pasieniečiai sustabdė, kai moteris keltu ketino vykti į Švediją. Nustatyta, kad nusikaltimo padarymu įtariamos moters paiešką Kauno rajono policijos komisariatas paskelbė praėjusių metų gruodį. Pasieniečiai neleido Klaipėdos rajono gyventojai išvykti į užsienį bei tą pačią dieną perdavė ją atvykusiems Kauno policininkams.

Šiemet VSAT pareigūnai iš viso sulaikė 157 asmenis, kurių dėl įvairių priežasčių ieškojo Lietuvos bei užsienio šalių teisėsaugininkai.

Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie 15min