Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kauno pedofilas Ervydas Čekanavičius nubaustas griežtai

Daug kartų už liguistą potraukį berniukams į tesisėsaugos akiratį pakliuvęs E.Čekanavičius nuteistas 17 metų kalėti.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Daug kartų už liguistą potraukį berniukams į tesisėsaugos akiratį pakliuvęs E.Čekanavičius nuteistas 17 metų kalėti.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Kauno apygardos teismas penktadienį, balandžio 15 dieną, Ervydui Čekanavičiui už narkotikais apsvaiginto 13-mečio berniuko žaginimą, kvaišalų laikymą, jų davimą vaikui bei kitus nusikaltimus nuteisė kalėti 16 metų. Pridėjus anksčiau skirtos bausmės dalį už pedofilinės pornografijos laikymą, iškrypėlis už grotų turės praleisti 17 metų.

Valstybinį kaltinimą rezonansinėje byloje palaikęs prokuroras Vytautas Gataveckas 62 metų pedofilą siūlė įkalinti 18 metų. Nuteistasis nukentėjusiojo berniuko artimiesiems turės sumokėti 80 tūkst. litų neturtinei žalai atlyginti.

Potraukiu berniukams dar sovietmečiu garsėjęs E.Čekanavičius eilinį kartą į teisėsaugos akiratį pateko 2009 metų liepos pradžioje. Tyrimo metu nustatyta, jog birželio 30 dieną pedofilas Vilniuje sutiko 13-metį berniuką ir pakvietė jį į savo namus Kaune, Vytenio gatvėje. Ten paauglys pernakvojo. Kitą rytą nepilnametis rastas netoli E.Čekanavičiaus namų sėdintis ant suoliuko. Jis buvo apsvaigęs ir sunkiai orientavosi aplinkoje.

Per kratas pedofilo namuose aptikta net 9 pavadinimų psichotropinių, svaigulį sukeliančių ribotos civilinės apyvartos medžiagų.

Apie E.Čekanavičiaus lytinį potraukį nepilnamečiams žinoma nuo 1971 metų. Tuomet laisvės atėmimo bausmių jam pavykdavo išvengti, į iškrypėlio elgesį buvo žiūrima kaip į psichiškai nesveiko žmogaus veiksmus, jis priverstinai gydytas psichiatrijos ligoninėse. 

1995 metais už vyro lytinį santykiavimą su vyru, pasinaudojant pastarojo bejėgiškumu, pedofilui buvo skirta 5 metų laisvės atėmimo bausmė. Pritaikius amnestiją ji sutrumpėjo metais.

Išėjęs į laisvę E.Čekanavičius pakliuvo į policijos akiratį dėl trijų nepilnamečių apsvaiginimo aminazinu. Už tai jis buvo pasiųstas į kalėjimą 4 metams, bet amnestija bausmę nukirpo trečdaliu. Už grotų jis praleido vos pusmetį.

2003 metais iškrypėlis buvo nuteistas kalėti 7 metus ir 9 mėnesius už 15-mečio tvirkinimą ir lytinį prievartavimą, lytinį santykiavimą su 18 metų jaunuoliu pasinaudojant jo bejėgiškumu. Paskelbus amnestiją iškrypėliui skirta bausmė sumažėjo šeštadaliu.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min