Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kauno policija naktį vaikėsi 16-metį „Opel Corsa“ vairuotoją, per gaudynes apdaužytas ir pareigūnų, ir bėglio automobilis

Po gaudynių apgadintas automobilis
Kauno apskrities VPK nuotr. / Po gaudynių apgadintas tarnybinis automobilis
Šaltinis: 15min
0
A A

Pareigūnai sulaikė jiems nestojusį ir automobiliu sprukusį vairuotoją. Paaiškėjo, kad žaliąjį „Opel Corsa“ vairavo tokios teisės neturintis nepilnametis. Maža to, transporto priemonėje rasta įtartinų daiktų.

Antradienį vėlai vakare, vasario 18 d. apie 23.44 val., Kaune, Pramonės prospekte ties 20-uoju numeriu pažymėtu pastatu, patruliuojančių Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) Patrulių rinktinės pareigūnų dėmesį patraukė automobilio „Opel Corsa“ vairuotojas, kuris pagal išvaizdą atrodė nepilnametis. Be to, pastarasis, pastebėjęs policijos pareigūnus, akivaizdžiai sutriko, pradėjo automobiliu važiuoti atbuline eiga. Kilus įtarimui, kad „Opel Corsa“ vairuotojas gali neturėti teisės vairuoti transporto priemonių, patruliai nusprendė sustabdyti minėtą automobilį ir patikrinti vairuotojo dokumentus.

Į įjungtus tarnybinio automobilio specialiuosius šviesos ir garso signalus stabdomo opelio vairuotojas nereagavo, atbuline eiga užvažiavo ant šaligatvio, pradėjo važiuoti žalia veja bei apsukęs automobilį ir padidinęs greitį nuvažiavo tolyn.

Pareigūnai tarnybiniu automobiliu su įjungtais specialistais garso ir šviesos signalais pradėjo persekioti minėtą automobilį. Pavijus persekiojamą automobilį, jo vairuotojas staigiais manevrais blokavo pareigūnų tarnybinį automobilį, neleido jo aplenkti, o priartėjus prie automobilio (Kaune, Pramonės pr. ties 26H namu), šis staiga pasuko į kairę pusę.

Siekdamas išvengti susidūrimo su persekiojamu automobiliu, galimų didesnių pasekmių ir automobiliu važiavusių asmenų sužalojimo, pareigūnas buvo priverstas staiga stabdyti ir keisti važiavimo kryptį, dėl ko, esant slidžiai kelio dangai, tarnybinis automobilis nuslydo nuo kelio, atsitrenkė į kelio bortelį bei kiemo vartus. Tuo metu, dėl savo veiksmų, persekiojamo automobilio „Opel Corsa“ vairuotojas nesuvaldė vairuojamos transporto priemonės ir taip pat atsitrenkė į kelio bortelį.

Tačiau tuo viskas nesibaigė. Po eismo įvykio iš persekiojamo automobilio iššoko vairuotojas ir keleivis, abu pasileido bėgti. Pareigūnai bėglius nusivijo. Persekioto automobilio „Opel Corsa“ vairuotojas buvo sulaikytas, keleivis paspruko, jis nustatinėjamas.

Eismo įvykio metu žmonės nesužaloti, apgadinti abu automobiliai, tvora ir vartai. Įvykio aplinkybes tiria Kauno apskr. VPK Kelių policijos valdybos pareigūnai.

Nustatyta, kad minėtą „Opel“ automobilį vairavo šešiolikmetis.

Persekiotame „Opel Corsa“ buvo rasta: multimedijos įrenginys, keli atsuktuvai, replės ir kt. daiktai. Pareigūnai aiškinsis ar daiktai nėra vogti, pasakojama Kauno apskrities VPK atstovų trečiadienį paviešintame pranešime.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min