15 dienos proga! Metinė prenumerata vos už 7,99 Eur.
Išbandyti
Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti

Kauno rajono policija sulaikė avariją sukėlusį ir estų šeimą sužalojusį vyrą

Kauno apskrities policija praneša sulaikiusi vyriškį, kuris sukėlė avariją, sužalojo estų šeimą ir iš įvykio vietos paspruko.
Antrankiai
Antrankiai / Policijos nuotr.

Kaip rašoma Kauno apskrities VPK pranešime, antradienį apie 23 val. automobilio „VW Golf“ vairuotojas, kuris pasišalino iš įvykio vietos, važiuodamas Vilniaus kryptimi, Kauno r., Neveronių seniūnijoje, kelio Vilnius–Kaunas–Klaipėda 90 km, nepasirinko saugaus važiavimo greičio bei atstumo ir atsitrenkė į priekyje ta pačia kryptimi važiavusį automobilį „VW Golf“, kurį vairavo Estijos Respublikos pilietis U.P.I. (gim. 1985 m.).

15min.lt jau skelbė, kad įvykio metu buvo sužaloti automobilio „VW Golf“ vairuotojas U.P.I., kartu važiavusi jo sutuoktinė G.I. (gimusi 1985 m.) ir trimetis sūnus. Minėti asmenys dėl patirtų sužalojimų pristatyti į gydymo įstaigą.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimo.

Kauno apskrities VPK informuoja, kad Kauno r. policijos pareigūnai, panaudoję policines priemones, operatyviai nustatė ir sulaikė minėto eismo įvykio kaltininką Kaišiadorių r. gyventoją A.L. (gim. 1987 m.), neturintį vairuotojo pažymėjimo. Iš A.L. vairuotojo pažymėjimas atimtas už vairavimą esant neblaiviam.

Sulaikytas A.L. prisipažino padaręs minėtą eismo įvykį ir pasišalinęs iš įvykio vietos. Pirminiais duomenimis, jis važiavo vienas. Paimta A.L. kraujo neblaivumui nustatyti. Ikiteisminis tyrimas tęsiamas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais
Reklama
Iš gyvenimo nuotykio sugrįžusi „Lidl“ vaikų komanda“ neslepia emocijų
Reklama
Jau liepos 17 d. Indrė Stonkuvienė kvies moteris susitikti ypatingame nemokamame renginyje
Reklama
Auga visiškai įrengto naujo būsto paklausa: kuo tai patrauklu?
Užsisakykite
15min naujienlaiškius