Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kauno policija rado septynis užsienyje vogtus automobilius (nuotraukos)

Vogtas „Porsche Cayenne“
Kauno policijos nuotr. / Vogtas „Porsche Cayenne“
Šaltinis: 15min
0
A A

Kauno policija praneša, kad tikrindami teritoriją, kurioje kraunami automobiliai prieš kelionę į Rytus, aptiko septynias vogtas mašinas.

Kaip informuoja Kauno policija, Kauno apskrities VPK NTV Autotransporto priemonių grobimų tyrimo skyriaus pareigūnai kartu su Viešosios tvarkos valdybos Viešosios tvarkos transporto skyriaus geležinkelio grupės pareigūnais, vykdydami policijos prevencines priemones, patikrino UAB BLRC teritoriją (Ateities pl. 34a, Kaune), kurioje kraunami automobiliai į geležinkelio vagonus eksportui į rytų šalis.

Kartu su policijos pareigūnais operacijoje dalyvavo Kauno teritorinės muitinės Pažeidimų prevencijos skyriaus mobiliosios grupės pareigūnai.

Patikrinimo metu rasti ir paimti šeši automobiliai, kurie, kaip įtariama, yra vogti užsienyje.

VW Passat (2003 m. laidos) buvo ieškomas Vokietijoje. BMW X5 (2007 m. laidos) buvo ieškomas Vokietijoje. Porsche Cayenne (2008 m. laidos) buvo ieškomas Švedijoje. BMW 5 (2007 m. laidos) buvo ieškomas Vokietijoje. Dar vienas BMW 5 (2007 m. laidos) irgi buvo ieškomas Vokietijoje. Taip pat ir kitas BMW 5 (2007 m. laidos) buvo ieškomas Vokietijoje.

Visi Vokietijoje ieškomi automobiliai buvo pavogti 2010 metais vasario 4-18 dienomis.

Penktadienį nesaugomoje automobilių aikštelėje (V. Krėvės pr. 129B) pareigūnai rado automobilį Mazda 3 (2007 m. laidos), kuris nuo kovo 1 d. ieškomas kaip vogtas Estijoje.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min