Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kauno policijai įkliuvo dvi jaunos prostitutės ir vienas jų klientas

Meilė už pinigus
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Meilė už pinigus
Šaltinis: 15min
0
A A

Kauno policija sulaikė dvi aštuoniolikmetes prostitutes ir vieną prostitučių paslaugomis besinaudojusį vyriškį.

Kaip praneša Kauno policija, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Dainavos policijos komisariato Girstupio policijos nuovados pareigūnai, vykdydami planą „Plaštakė“, kartu su nevyriausybinės organizacijos Lietuvos Caritas socialinėmis darbuotojomis organizavo prevencinę priemonę. Priemonės metu tikrino skelbimus laikraščiuose, interneto svetainėse, prižiūrimoje teritorijoje įsikūrusius viešbučius ir įtartinus butus, siekdami nustatyti asmenis, besiverčiančius prostitucija.

Priemonių metu Dainavos rajone už vertimąsi prostitucija buvo sulaikytos dvi merginos: V.K. (gim. 1990 m.) bei iš Zarasų r. atvykusi O.D. (gim. 1990 m.).

Sulaikytoji O.D. yra netekėjusi ir vaikų neturi, o V.K. turi kūdikį, kurį buvo palikusi prižiūrėti savo mamai, gyvenančiai Kauno rajone.

Sulaikytoms merginoms už vertimąsi prostitucija, vadovaujantis Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 182.1 str. 1 d., bus surašyti administracinių teisės pažeidimų protokolai. Apie paliktą vaiką informuota Vaiko teisių apsaugos tarnyba bei teritorinis policijos komisariatas pagal vaiko gyvenamąją vietą.

Priemonės metu buvo nustatytas ir 29 metų vyriškis R.N., vedęs, turintis aukštąjį išsilavinimą, dirbantis vienoje Kauno firmoje vadybininku, kuris už materialinį atlygį naudojosi prostitučių paslaugomis.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 182.1 str. 1 d., jam surašytas administracinių teisės pažeidimų protokolas. Už tokio pobūdžio pažeidimus numatyta administracinė atsakomybė – bauda nuo 300 iki 500 litų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min