Dabar populiaru
Publikuota: 2015 gegužės 21d. 16:39

Kauno policijos šių metų laimikis – 177 nuo pareigūnų besislapstantys įtariamieji

Asociatyvinė iliustracija: antrankiai, sulaikymas
Policijos departamento nuotr. / Asociatyvinė iliustracija: antrankiai, sulaikymas

Įvykus kriminalinės policijos pertvarkai, vietoje Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) Asmenų paieškos skyriaus buvo įsteigtas Kauno VPK Kriminalinės policijos Sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos (toliau – KP SNTV) 1-asis skyrius. Jo pagrindinės funkcijos – vykdyti asmenų, padariusių sunkius ir labai sunkius nusikaltimus, taip pat nuteistųjų ir asmenų, kuriems teismas paskyrė kardomąją priemonę – suėmimą, paiešką.

Anksčiau Asmenų paieškos skyrius vykdydavo ir dingusių be žinios asmenų paiešką, bet dabar ši funkcija perduota teritoriniams policijos komisariatams, o 1-asis skyrius vykdo dingusiųjų paiešką, jei paaiškėja, kad jie galėjo tapti nusikaltimo auka.

Kauno VPK KP SNTV 1-ajam skyriui vadovaujantis Jonas Akelis primena gyventojams, kad dingus artimam žmogui, turite nedelsdami kreiptis į policiją, bendruoju pagalbos telefonu 112. Atvykusiems tyrėjams reikės apibūdinti dingusio asmens išvaizdą, aprangą, kurią dėvėjo dingusysis, galimą išvykimo kryptį, asmenis, su kuriais bendravo pastaruoju metu, įvardinti pomėgius, pranešti dingusiojo mobiliojo ryšio telefono numerį, ir pan. Tyrėjams taip pat reikės neseniai darytos dingusio žmogaus nuotraukos.

Šiais metais Kauno VPK KP SNTV 1-ojo skyriaus pareigūnai jau sulaikė 173 pasislėpusius nuo teisėsaugos asmenis, 14 iš jų buvo pargabenti iš užsienio valstybių. Dažniausiai policijos ieškomi kauniečiai slėpėsi Jungtinėje Karalystėje ir Vokietijoje.

Taip pat šiemet Kauno pareigūnai sulaikė keturis Kauno apskrities gyventojus, ieškomus užsienio valstybių pareigūnų, už įvairius nusikaltimus, kuriems buvo išduotas Europos arešto orderis.

Vienas iš sulaikytųjų buvo kaltinamas plėšimu iš juvelyrinės parduotuvės (padaryta 440 000 eurų žala) Vokietijoje. Kitas, vykdydamas plėšimus, padarė 110 000 eurą žalą, taip pat Vokietijoje. Dar vienas Prancūzijoje pagrobė brangenybių už 148 000 eurų.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Vardai

Grąžinti verta

Kuriu ir apsaugau

Sveikata

„Susitikime lauke“

Parašykite atsiliepimą apie 15min