15min be reklamos
2018 08 22, 18:12

Kauno policijos statistika: per dieną užfiksavo 21 pėsčiąjį, rizikavusį savo sveikata

Sparčiai artėja ruduo, kuomet į gatves išvažiuos iš atostogų grįžę gyventojai, studentai, o prie pėsčiųjų perėjų trypčios nekantrūs moksleiviai. Eismas taps intensyvesnis. Kauno apskrities policijos pareigūnai, siekdami atkreipti eismo dalyvių dėmesį, itin aktyviai vykdo įvairias policines priemonės. Vien rugpjūčio 21 d. Kaune užfiksuota beveik 40 Kelių eismo taisyklių pažeidimų.
Naujai nužymėta žiedinė sankryža Vilniuje
Pėstieji/ Asociatyvi nuotr. / Mato Miežonio / 15min nuotr.

Kauno apskrities VPK Kelių policijos valdybos pareigūnai Kauno mieste tikrindami, kaip vairuotojai laikosi taisyklių dalyvaudami eisme, nustatė 38 pažeidimus. Tiesa, didžiąją dalį jų sudarė būtent pėsčiųjų eismo dalyvių neatsakingas elgesys – 21 gyventojas žengė į pėsčiųjų perėją degant raudonam šviesoforo signalui ar kirto važiuojamąją dalį, kur tai daryti draudžiama.

Taip pat nustatyti 3 greičio viršijimo atvejai, 1 vairuotojas, vairavęs transporto priemonę be teisės tai daryti, dar 3 asmenys, kurie naudojosi mobiliojo ryšio priemonėmis vairuojant.

Užfiksuota ir kitų Kelių eismo taisyklių pažeidimų: techninių reikalavimų transporto priemonei nesilaikymas, kelio ženklų nesilaikymas, diržo nesegėjimas ir kt.

„Ne tik vairuotojai kelyje privalo būti atidūs, bet ir pėstieji. Kiekvienas esame atsakingi kelyje ne tik už savo, bet ir už kitų eismo dalyvių saugumą“, – primena Kauno apskrities VPK pareigūnai, pabrėždami, kad reidus ir įvairias priemones aktyviai vykdys ir toliau.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Iliuzionistas Rokas Bernatonis priima iššūkį: degalų taupymo magija
Parašykite atsiliepimą apie 15min