Dabar populiaru
Publikuota: 2015 balandžio 20d. 15:38

Kauno policininkai pritaikę vairuotojui nuolaidą kyšiui iš teismo tokio žingsnio nesulaukė

Egidijus Jurkulnevičius
Egidijus Jurkulnevičius

Kauno apygardos teismas pirmadienį nuteisė du kyšio reikalavusius patrulius ir paskyrė jiems baudas.

40 metų Egidijus Jurkulnevičius ir 24 metų Vytautas Kaniava kaltinti reikalavę daugiau nei 86 eurų kyšio ir, jų žodžiais tariant, „su didele nuolaida“ priėmę beveik 29 eurų kyšį už Kelių eismo taisyklių pažeidimo nefiksavimą.

Kaip praneša Kauno apygardos teismas, abu patruliai turės sumokėti po 1 807 eurų baudas.

Nustatyta, kad E.Jurkulnevičius ir V.Kaniava, dirbdami Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato patruliais ir atlikdami tarnybines pareigas, pernai vasarį Europos prospekte Kaune sustabdė automobiliu važiavusį asmenį, kuris neturėjo teisės vairuoti.

Pakvietus vyrą į tarnybinį automobilį, šis pasiūlė pareigūnams susitarti. Pareigūnai pareiškė: „Ir mes idėja sotūs nebūsim.“

Pažeidėjas patikino, kad turi su savimi tik 100 litų (beveik 29 eurų), tačiau paskambinsiąs šalia gyvenančiam draugui, iš kurio, pareigūnams pavežus, jis pasiims dar 200 litų (beveik 58 eurus). Nepavykus prisiskambinti draugui, pareigūnai paragino vyrą palikti tiek, kiek turi, tarę: „Čia tau su didele nuolaida.“

Kaltės nepripažino nei vienas kaltinamasis, be to, E.Jurkulnevičius parodymus duoti atsisakė, o V.Kaniava teigė kyšių niekad neėmęs.

Jų kaltę įrodė liudytojų parodymai ir slaptas sekimo metu padarytas garso įrašas iš tarnybinio automobilio.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min