Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kauno policininkų šeima vertėsi kontrabandinių degalų prekyba

Kaune konfiskuota 1,5 tonos dyzelino
Kauno apskrities VPK / Policininkų namuose rasta daug degalų (asociatyvi nuotr.)
Šaltinis: 15min
0
A A

Kauno rajone, Mastaičiuose, kelių policininko ir jo žmonos, Panemunės komisariato specialistės namuose aptikta daug degalų, įranga jiems pilti į automobilius, alkoholinių gėrimų, taip pat nelegalių ginklų.

Atliekant ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) Imuniteto skyriaus pareigūnai Kauno rajone, Mastaičiuose, privačiame sklype užklupo Kauno apskr. VPK Kelių policijos Patrulių būrio patrulį A. N. (gimusį 1981 m.), kuris naudodamas specialiai tam pritaikyta įrangą, iš vilkiko ,,Scania“ su Rusijos Federacijos valstybiniais registracijos numeriais perpylinėjo dyzeliną.

Atlikus kratą, namo garaže rastas mikroautobusas ,,Fiat“ ir jame esančios dvi 1 000 l talpos talpyklos. Į vieną iš jų jau buvo spėta perpilti apie 700 l dyzelino.

Privatus sklypas ir jame esantis namas nuosavybės teise priklauso patrulio A. N. žmonai, taip pat policijos pareigūnei E. N. (gimusiai 1983 m.), dirbančiai Kauno apskr. VPK Kauno miesto Panemunės policijos komisariate vyresniąją specialiste.

Kratos metu, name taip pat rasta dvylika 1 000 l talpos tuščių plastikinių, tarpusavyje sujungtų

talpyklų, taip pat siurbliai su apskaitos įrenginiu, degalinės pistoletas, kita nelegaliai prekybai degalais reikalinga įranga.

Pareigūnei E. N. priklausančiame name rastas nelegaliai laikomas, kaip įtariama mažo kalibro pneumatinis pistoletas su šaudmenimis, didelis kiekis įvairaus kalibro šovinių, 13 butelių alkoholinių gėrimų, nepažymėtų akcizais apmokestinamų prekių banderolėmis.

Be to, kratos metu rastas ir legalus, tačiau ne pagal nustatytas taisykles laikomas E. N. priklausantis lygiavamzdis medžioklinis šautuvas. Dėl ginklo laikymo sąlygų pažeidimo, pareigūnei E. N. surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas, paskirta piniginė bauda.

Dėl minėtų pareigūnų A. N. ir E. N. veiksmų Kauno apskr. VPK papildomai atliekamas ir tarnybinis patikrinimas.

Kauno apskr. VPK Imuniteto skyriuje toliau atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 1992 str. 1 d., tyrimą organizuoja ir kontroliuoja Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min