Dabar populiaru
Publikuota: 2014 rugpjūčio 14d. 15:13

Prekybos miestelyje „Urmas“ – drabužių klastotės, nelegalūs vaistai ir cigaretės

Nelegalios prekybos radiniai Kauno „Urme“
Kauno apskrities VPK / Nelegalios prekybos radiniai Kauno „Urme“

Kauno policija ir muitininkai patikrino Kaune įsikūrusio prekybos miestelio „Urmo“ prekyvietes. Jose rasta ir konfiskuota daug nelegalių prekių.

Siekiant mažinti prekybą nelegaliomis akcizais apmokestinamomis prekėmis, taip pat prekėmis, kurios pagamintos panaudojant svetimą prekių ar paslaugų ženklą, antradienį Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Dainavos policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Saulėtekio policijos nuovados pareigūnai kartu su Kauno teritorinės muitinės pažeidimų prevencijos skyriaus vyresniuoju inspektoriumi tikrino prekybos miestelyje „Urmas“, Kaune, įsikūrusius ūkio subjektus.

Patikrinimo metu, skyriuje, prekiaujančiame maisto papildais, pagalbinėse patalpose rasta ir paimta vaistų ir maisto papildų lieknėjimui: „Citramonas“, „Korvalol“, „Lishou“, „Bomba dle cžiganie žir petii ped“. Pardavėjos R.K. (gimusios 1944 m.) atžvilgiu pradėta administracinio teisės pažeidimo bylos teisena.

Kauno apskrities VPK/Nelegalios prekybos radiniai Kauno „Urme“
Kauno apskrities VPK/Nelegalios prekybos radiniai Kauno „Urme“

Taip pat pas šią pardavėją, pagalbinėse patalpose, rasta ir paimta du blokai (20 pakelių) cigarečių „Minsk“, paženklintų Baltarusijos respublikos banderolėmis. Moters atžvilgiu dėl rastų tabako gaminių pradėta administracinio teisės pažeidimo bylos teisena.

Neteisėtas vertimasis su vaistais (vaistiniais preparatais) susijusia veikla užtraukia baudą fiziniams asmenims nuo 500 iki 1000 litų su vaistų (vaistinių preparatų) konfiskavimu ar be konfiskavimo, baudą juridinių asmenų vadovams – nuo 3000 iki 6000 litų su vaistų (vaistinių preparatų) konfiskavimu ar be konfiskavimo. Už prekybą cigaretėmis 100 iki 300 litų baudą nuo vieno šimto litų iki trijų šimtų litų su šių prekių konfiskavimu.

Kauno apskrities VPK/Nelegalios prekybos radiniai Kauno „Urme“
Kauno apskrities VPK/Nelegalios prekybos radiniai Kauno „Urme“

Taip pat buvo tikrinti ir prekybos miestelyje „Urmas“ prekybą drabužiais vykdantys skyriai. Viename skyriuje, vykdančiame prekybą viršutiniais moteriškas drabužiais, rasta ir paimta 13 moteriškų sportinių marškinėlių ilgomis rankovėmis „Jack Daniel‘s“ bei 14 moteriškų marškinėlių „Burberry“ su, kaip įtariama, suklastotais prekiniais ženklais. Kitame – prekiaujančiame apatiniu trikotažu, rasta ir paimta: 21 pora moteriškų kojinių su firminiais gamintojų prekių ženkliais „Nike“, 21 pora vyriškų kojinių su firminiais gamintojų ženklais „Nike“, 2 poros vyriškų kojinių su firminiais gamintojų ženklais „Adidas“.

Kauno apskrities VPK/Nelegalios prekybos radiniai Kauno „Urme“
Kauno apskrities VPK/Nelegalios prekybos radiniai Kauno „Urme“

Paimtos prekės perduotos ekspertizei atlikti. Pardavėjoms nepateikus prekių įsigijimo dokumentų, patvirtinančių, jog prekybai pateiktos prekės yra autentiškos ir, pasitvirtinus, jog prekiniai ženklai suklastoti, priklausomai nuo aplinkybių, numatyta bauda nuo 1000 iki 2000 litų su prekių, neteisėtai pažymėtų svetimu prekių ženklu, ar prekių, neteisėtai pagamintų panaudojant svetimą dizainą ar išradimo patentą, ir jų gamybos priemonių ar įrangos konfiskavimu. Taip pat už svetimo prekių ar paslaugų ženklo naudojimą numatytas teisės dirbti tam tikrą darbą arba užsiimti tam tikra veikla atėmimas arba viešieji darbai, arba bauda, arba laisvės apribojimas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min