Kaip informuoja Kauno rajono policija, apie 13.45 val. kelio Kaunas-Zarasai-Daugpilis 6 km, automobilio VW Golf, vairuotoja Ž.K. (gim. 1986 m.), važiuodama nuo Kauno Zarasų link, nepasirinko saugaus greičio, nesuvaldė automobilio ir susidūrė su priekyje ta pačia kryptimi važiuojančiu automobiliu BMW-316, vairuojamu J.B. (gim. 1982 m.).
Nuo smūgio BMW atsitrenkė į priekyje jo stabdantį automobilį Renault Megane, vairuojamą G. A. (gim. 1955 m.). Šis automobilis nuo smūgio atsitrenkė į priekyje jo važiuojantį ir stabdantį automobilį Opel Omega, vairuojamą G.Č. (gim. 1971 m.).
Per avariją susižalojo automobilio VW Golf vairuotoja Ž.K., kuri pristatyta į Kauno medicinos universiteto klinikas bei BMW 316 vairuotojas J.B., kuris pristatytas į Kauno raudonojo kryžiaus ligoninę.
BMW vairuotojas vėliau išleistas į namus.
Avarijoje taip pat, nukentėjo automobiliu Renault Megane važiavusi keleivė F. P. (gim. 1949 m.), kuri nuvežta į Kauno klinikas.
Apie 11.30 val. Kauno r., Garliavoje, kelio Kaunas-Prienai-Alytus 8 km, automobilio VW Sharan vairuotojas R.R. (gim. 1984 m.), važiuodamas nuo Prienų Kauno link, nepasirinko saugaus greičio, nesuvaldė automobilio ir susidūrė su priekyje ta pačia kryptimi važiuojančiu ir stabdančiu automobiliu Audi 100, vairuojamu M.Ž. (gim. 1988 m.).
Audi nuo smūgio užvažiavo ant pėsčiosios E.V. (gim. 1929 m.), kuri ėjo per kelią ne pėsčiųjų perėjoje.
Sužalota pėsčioji nuvežta į ligoninę.
Dėl abiejų avarijų Kauno rajono policija pradėjo ikiteisminius tyrimus.
