Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

Kauno rajone 121 km/val. skriejęs BMW „slidinėjo“ kelyje: vyras tikino vėluojantis į darželį

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus pareigūnai, siekdami užtikrinti saugumą kelyje, praėjusią savaitę, gruodžio 26 – sausio 1 dienomis toliau tikrino, kaip eismo dalyviai laikosi Kelių eismo taisyklių (toliau – KET). Per savaitę Kelių policijos pareigūnai mobiliaisiais greičio matavimo prietaisais užfiksavo 354 greičio viršijimo atvejus.
Policijos priemonė Kaune
Asociatyvi nuotr. / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Ketvirtadienį, gruodžio 29 d., apie 15.45 val. Kauno r., Šlienavos k., automobilis BMW, vairuojamas vyro (gim. 1988 m.), kur leistinas važiavimo greitis – 50 km/val., važiavo 121 km/val. greičiu. Negana to, vyras padidinęs automobilio variklio apsukas ir prasukdamas galinius varomus ratus, tyčia kelis kartus slydo automobilio korpuso šonu išvažiuodamas į priešpriešinę eismo juostą ir sukeldamas pavojų kitiems eismo dalyviams. Vyras prisipažino policijos pareigūnams, kad vėlavo pasiimti vaiką iš darželio, o spustelėjus akceleratoriaus pedalą, automobilį tiesiog „užnešė“. Automobilio vairuotojui surašytas administracinio nusižengimo protokolas.

Antrą Kalėdų dieną, gruodžio 26 d., apie 11.30 val. Kaune, Vandžiogalos pl., automobilio „Audi“ vairuotojas (gim. 1994 m.) iš pradžių nepakluso policijos pareigūnų reikalavimui sustoti. Po maždaug 5 minučių, sustabdžius transporto priemonę, paaiškėjo, kad vyras neturi teisės vairuoti transporto priemonę ir yra neblaivus. Jam nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 1,82 prom. Vairuotojui surašytas ne tik administracinio nusižengimo protokolas, bet ir pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vairavimo būnant neblaiviu.

Kitą dieną apie 15.30 val. Kauno r., Ežerėlio k., pareigūnai patikrinimui sustabdė automobilį „Opel“, vairuojamą vyro (gim. 1986 m.). Vairuotojas prisipažino policijos pareigūnams, kad prieš pusvalandį vartojo stipriuosius alkoholinius gėrimus. Vyrui nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 3,56 prom.

O pirmąją Naujųjų metų dieną apie 14.25 val. Kauno apskr. VPK Reagavimo valdybos pareigūnė ne darbo metu pastebėjo kelyje A1 įtartinai manevruojantį automobilį „Chrysler“. Pareigūnė nedelsiant informavo kolegas apie galimai neblaivų vairuotoją ir sekė jį iš paskos, kol pasirodė Šiaulių apskr. VPK kolegų ekipažas. Pareigūnės įtarimai pasitvirtino, automobilio „Chrysler“ vairuotojui buvo nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 2,34 prom.

Savaitgalio metu Kelių policijos pareigūnai vykdė policines priemones, skirtas neblaiviems vairuotojams ir kitiems KET pažeidimams išaiškinti. Jų metu policijos pareigūnai Kauno mieste ir rajone bei Jonavos rajone patikrino apie 5,6 tūkst. transporto priemonių. Jų metu išaiškinti septyni neblaivūs vairuotojai (1,43 prom.; 0,48 prom.; 0,58 prom.; 1,96 prom.; 0,87 prom.; 0,64 prom.; 0,52 prom.). Priemonių metu užfiksuoti ir kiti KET pažeidimai.

Iš viso per savaitę Kelių policijos pareigūnai nustatė 12 neblaivių automobilių vairuotojų ir 7 asmenis, kurie vairavo transporto priemones neturėdami tam teisės.

Kauno apskrityje šiais metais eismo dalyviai nežuvo (2022 metais – 17), nėra sužeistų eismo dalyvių (2022 metais – 678).

Pareigūnai ragina visus eismo dalyvius laikytis Kelių eismo taisyklių, būti drausmingiems kelyje bei linki saugaus kelio! Tik kartu rūpindamiesi savo ir kitų saugumu laimingai pasieksime kiekvienos kelionės tikslą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Būsto draudimas Lietuvoje: pokytis iš „nerūpi“ į „būtina“
Reklama
Kartu su VDU studentais, studijas pradeda ir gausus būrys Lietuvos moksleivių
Reklama
„Inbank“ tapo „pigu.lt“ finansavimo partneriu
Reklama
Žiemą per dieną išsimaudęs penkiuose ežeruose keliautojas K.Mieliauskas ragina kas rytą lįsti po šaltu dušu
Užsisakykite 15min naujienlaiškius