Dabar populiaru
Publikuota: 2021 sausio 7d. 14:34

Kauno rajone mįslingai dingusio jaunuolio paieškos tęsiasi, prašoma visuomenės pagalbos

Arnoldas Rakauskas
Kauno apskr. VPK / Arnoldas Rakauskas

Kauno pareigūnai toliau vykdo Arnoldo Rakausko, gimusio 1998 m., paiešką, kuris gruodžio 29 d., apie 23.00 val. išėjo iš pažįstamo namų Kauno rajone, Vandžiogalos sen., Kazimieravos k., ir nebegrįžo.

Dar tą pačią naktį, sulaukus pranešimo, jauno vyro pareigūnai ieškojo pasitelkdami tarnybinius šunis.

Dienos metu, leidus oro sąlygoms, paieškai buvo pakeltas ir sraigtasparnis.

Šią savaitę pareigūnai kartu su kolegomis iš priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos Vilniaus ir Kauno valdybų, pasitelkus povandeninius dronus, apieškojo 9 vandens telkinius, upių prieigas, jų krantus. Į paiešką pasijungė ir artimieji. Deja, vyro surasti nepavyksta.

Nuotrauka iš „Facebook“ asmeninio profilio/Arnoldas Rakauskas
Nuotrauka iš „Facebook“ asmeninio profilio/Arnoldas Rakauskas

Asmenis, galinčius suteikti vertingos informacijos, prašome kreiptis į Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnus el. paštu regina.krivegiene@policija.lt, tel. (8 37) 303 347 arba skambinti skubios pagalbos telefonu 112.

Ypatingai pareigūnai ragina atsiliepti gyventojus, kurie gruodžio 29 d., antradienį, nuo 22.30 val. važiavo Kauno r. nuo Kazimieravos k. link Vandžiogalos, link Domeikavos arba link Jonavos ir pastebėjo keliu einantį asmenį ar visa tai užfiksavo automobilyje įrengtu vaizdo registratoriumi.

Taip pat pareigūnai prašo Kauno r., Vandžiogalos sen., gyventojų apžiūrėti savo ne tik apleistus pastatus ar daržines, tačiau taip pat ir ūkinius pastatus, garažus bei kitus negyvenamus statinius.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min