Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2019 12 08, 14:06 Atnaujinta 2019 12 08, 16:29

Kauno rajone į namo kiemą nukrito lėktuvas: žuvo patyręs pilotas V.Ramonas ir jo mokinys

Sekmadienį pagalba išskubėjo į Kauno rajoną, kur nukrito sportinis lėktuvas.
Noreikiškėse į gyvenamo namo kiemą nukrito lėktuvas
Noreikiškėse nukrito sportinis lėktuvas. / Mariaus Vizbaro / 15min nuotr.

Sekmadienį, 13.51 val. Bendrajame pagalbos centre, skubios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Kauno rajone, Ringaudų seniūnijos Noreikiškių kaime, Saulėtekio gatvėje 5 nukrito lėktuvas.

Žuvo žinomas pilotas

„Aero-Pilot“ asociacijos narys Darijus Pagodinas BNS patvirtino, kad vienas žuvusiųjų – jo kolega, patyręs pilotas Viktoras Ramonas.

„Taip, liūdna, bet tiesa. Kiek žinau, tai yra Viktoras Ramonas su „Piper PA-30 Twin Comanche“ ir jo mokinys“, – BNS sakė jis.

Pirminiais duomenimis, namo kieme nukrito sportinio tipo nedidelis „Piper PA-30-160 Twin Comanche C“ lėktuvas, kurio registracijos numeris „LY-ARS“. Policijos departamentas pranešė, kad žuvo du juo skridę vyrai, gimę 1954 m. ir 1989 m.

Civilinės aviacijos administracijos duomenimis, šiuo registracijos numeriu pažymėtas dvimotoris lėktuvas „Piper PA-30“ buvo pagamintas 1969 metais.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato nuotr./Noreikiškėse nukrito sportinis lėktuvas.
Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato nuotr./Noreikiškėse nukrito sportinis lėktuvas.

Skrido žemai

Lėktuvas nukrito nuosavų namų kvartale, tiesiai į gyvenamojo namo, pažymėto Saulėtekio gatvės 5 numeriu, kiemą.

Naujienų portalas delfi.lt skelbia, kad vietos gyventojai matė lėktuvą skrendant labai žemai, prieš jam nukrentant pasigirdo pokštelėjimas.

Kauno S.Dariaus ir S.Girėno aerodromo laikinasis direktorius Justas Limanauskas BNS sakė, kad manoma, jog mokomasis lėktuvas kilo iš šio oro uosto, juo greičiausiai skrido pilotas instruktorius ir mokinys.

„Jie lyg ir pakilo iš mūsų, skraidė Karmėlavos oro uoste, mokėsi skraidyti, grįžinėjo iš Karmėlavos oro uosto į mūsų. Galima priežastis yra oro sąlygos – kai jos staiga pasikeičia, dėl to gali lėktuvas apledėti“, – BNS sakė J.Limanauskas.

Anot jo, iš aerodromo sekmadienį kilo vienintelis, t.y. šis, lėktuvas. Su juo skrydžio koordinatoriams po nelaimės nepavyko užmegzti ryšio.

D.Pagodinas sakė, kad tuo pačiu lėktuvu V.Ramonas ir jo kolega Gintautas Staniulis 2003-iaisiais pakartojo Dariaus ir Girėno skrydį per Atlanto vandenyną, skrisdami iš Kauno į Čikagą ir vėliau sugrįžę atgal.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min