Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 08 17, 17:18

Kauno rajone pasieniečiams įkliuvo į mikroautobusą kontrabandą krovęs vyras

Kauno rajone pasieniečiai su įkalčiais nutvėrė vietinį gyventoją, į mikroautobusą krovusį kontrabandines baltarusiškas cigaretes. Vos prieš metus daugiatūkstantine bauda nubaustas Kauno rajono gyventojas už tą pačią neteisėtą veiką vėl atsidūrė areštinėje.
Sulaikyta cigarečių kontrabanda
Sulaikyta cigarečių kontrabanda / VSAT nuotr.

Antradienį vakare Kauno rajone Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pagėgių pasienio rinktinės Kriminalinės žvalgybos skyriaus pareigūnai užklupo 31-erių Kauno rajono gyventoją. Jis iš garažo į netoliese stovėjusį mikroautobusą „Volkswagen Transporter“ krovė juoda polietileno plėvele aptrauktas dėžes.

Transporto priemonės salone pasieniečiai rado penkias dėžes rūkalų, iš viso – 2 tūkst. 500 pakelių cigarečių „Minsk Capital“ ir „NZ“ su baltarusiškais akcizo ženklais.

VSAT nuotr./Sulaikyta transporto priemonė
VSAT nuotr./Sulaikyta transporto priemonė

Čia pat esančiame garaže VSAT pareigūnai aptiko dar 4 tūkst. pakelių cigarečių „Minsk Capital“ ir „NZ Gold“ su baltarusiškomis banderolėmis.

Operacijos metu rastieji 6 tūkst. 500 pakelių kontrabandinių rūkalų Lietuvoje, įskaičiavus visus privalomus mokesčius, yra verti daugiau kaip 23 tūkst. eurų.

Pagėgių pasienio rinktinėje dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis pradėtas ikiteisminis tyrimas. Kauno rajono gyventojas uždarytas į areštinę. Jam gresia bauda arba laisvės atėmimas iki aštuonerių metų.

Sulaikytasis dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis VSAT pareigūnams jau buvo įkliuvęs ir anksčiau. Už tai praėjusių metų birželį teismas jam skyrė 12 tūkst. eurų baudą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min