Dabar populiaru
Publikuota: 2020 sausio 19d. 08:55 , Atnaujinta: 2020 sausio 19d. 12:24

Kauno rajone rasta mirusių sutuoktinių pora – kaimynai negali patikėti, kas nutiko: „Tokia rami šeima“

Įvykio vietoje
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Įvykio vietoje

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį Kauno rajono Biruliškių kaime rasta mirusių sutuoktinių pora. Kaimynai pasakoja, kad nužudytoji buvo itin aktyvi, dainavo chore, o štai vyras, kuris, manoma, ir nužudė savo sutuoktinę, dėl sveikatos problemų niekur nedirbo. „Rami šeima. Negaliu patikėti, kad tai nutiko“, – stebėjosi sodų bendrijos „Biruliškiai“ pirmininkė.

Kaip praneša Policijos departamentas, sausio 19 dieną apie 1 val. 21 min. Kauno rajono Biruliškių kaime, namuose, rasta mirusios moters, gimusios 1957 metais, kūnas su smurto žymėmis.

Namuose taip pat rastas negyvo vyriškio, gimusio 1958 metais, kūnas. Įtariama savižudybė.

Įvykio aplinkybės tikslinamos.

Sekmadienio rytą 15min nuvykus į rūko gaubiamą sodų bendriją „Biruliškiai“, joje vyravo tyla. Pakalbinta sodų bendrijos pirmininkė Laurita Gulevskaja teigė nieko apie įvykį negirdėjusi. Moteris spėliojo, ką iš bendrijos narių galėjo tokia nelaimė ištikti.

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Įvykio vietoje
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Įvykio vietoje

Antrą kartą kalbinama L.Gulevskaja negalėjo patikėti, kad tai galėjo nutikti jų gyvenvietėje. Tikino pergalvojusi visus kaimynus, o juos iškart atmetusi – yra konfliktiškesnių asmenybių Biruliškėse.

„Ramūs žmonės buvo, nekonfliktiški, normalūs. Nesireikšdavo, niekur nesikišdavo. Gal ir girdėjusi, kad jis kažkiek išgerdavo, bet aš jo girto niekad nemačiau. Ji dirbo vaikų darželyje. Pravažiuodavo jis pro šalį, visad pasisveikindavo. Žvejoti eidavo prie šalia esančio priešgaisrinio tvenkinio. Uždaras žmogus buvo“, – pasakojo pirmininkė.

Prieš metus ar dvejus, anot jos, sodų bendrijoje buvo rastas kūnas, tačiau vyro mirtis tuomet nebuvo smurtinė. Kartą, gal prieš penkerius metus, prie garažų aptiktas ir lavonas, tačiau šiaip Biruliškėse visad ramu.

„Baisi nelaimė. Tokia nelaimė. Negaliu patikėti, kad tai nutiko pas mus“, – atsisveikindama stebėjosi L.Gulevskaja.

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Įvykio vietoje
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Įvykio vietoje

Žmogžudystė įvykdyta sodų bendrijos Medikų gatvėje. Sekmadienio rytą pareigūnų kieme jau nebebuvo – rinkdami įrodymus jie plušo visą naktį. Apie įvykį bylojo tik policijos užplombuotos namo durys.

15min kalbinto liudininko teigimu, mirusiųjų sūnus kurį laiką niekaip negalėjo susisiekti su savo tėvais, tad naktį atvyko į Medikų gatvę. Įeiti į namus jis negalėjo – durys buvo užrakintos. Tuomet jis išdaužė virš durų buvusį langą ir užėjo vidun. Ten, liudininko teigimu, rado ant žemės gulinčią mamą ir gyvybę sau atėmusį tėvą. Mamos galva buvo kruvina. Mirusiųjų atžalą ištiko šokas.

Sodų bendrijos gyventojai 15min pasakojo, kad vyras dėl sveikatos problemų niekur nedirbo, o štai jo žmona buvo itin aktyvi – net dainavo chore. Spėjama, kad ji norėjo palikti sutuoktinį. Galbūt dėl to ir įvyko konfliktas.

„Siaube... Sūnus iš jų į Kauną gyventi išsikėlė gal prieš mėnesį. Liko jiedu du. Veikli, aktyvi ji moteris buvo. Dirbo darželyje, prižiūrėjo senelį kažkokį. Chorą lankė, puikiai dainavo, graži, nuolat kur išeidavo. O jis sunkiai vaikščiojo, ligonis buvo. Dirbti jis negalėjo. Sunkiai vertėsi. Ji turėjo jį išlaikyti. Gal pasipykdavo dėl to. Ji pyko ant jo, kad nedirba. Yra sakiusi, kad negyvens su juo. Gal palikti norėjo“, – spėliojo artimiausia nelaimės ištiktos šeimos kaimynė Ona, kuri iki žurnalistų apsilankymo apie įvykį nieko nebuvo girdėjusi.

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Kaimynė Ona
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Kaimynė Ona

Paklausta, ar mirusysis vartodavo alkoholį, būdavo konfliktiškas, ji atsakė niekad jo girto nemačiusi – kartais alaus išgerdavo kaimynas ir tiek.

„Sakydavau jai: „Gera tau lakstyti, dainuoti, kai jis valgyti padaro.“ Skaniai gamindavo kaimynas. Kad muštųsi jie, pyktųsi garsiai, tikrai to nematydavau. Ar tikrai taip nutiko? Negaliu patikėti...“ – teigė Ona.

Emocinė pagalba: kur kreiptis
Emocinė pagalba vaikams
„Vaikų linija“
Kasdien (11-23 val.):
Tel.: 116 111
www.vaikulinija.lt
Emocinė pagalba jaunimui
„Jaunimo linija“
Visą parą:
Tel.: 8 800 28 888
Atsako per 24 val.:
Pagalba laiškais
I-VI 18-22val.:
Pagalba pokalbiais internetu
Emocinė pagalba suaugusiems
„Vilties linija“
Visą parą:
Tel.: 116 123
www.viltieslinija.lt
Emocinė pagalba moterims
„Pagalbos moterims linija“
Visą parą:
Tel.: 8 800 66 366
www.moters-pagalba.lt
Emocinė pagalba rusakalbiams
„Linija Doverija“
II-IV (16-20 val.):
Tel.: 8 800 77 277
Krizių įveikimo centras
Antakalnio g. 97, Vilnius
www.krizesiveikimas.lt
krizesiveikimas
Psichologinė pagalba emigrantams
Draugystės ir emocinės pagalbos linija vyresnio amžiaus žmonėms
Darbo dienomis:
I-V (8 – 20 val.):
Tel.: 8 800 800 20
www.sidabrinelinija.lt
pasikalbekime@sidabrinelinija.lt

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Ypatingos

09:00
07:59

Esports namai

URBAN˙/

Metas ruošti automobilį

Parašykite atsiliepimą apie 15min